reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Witajcie Kwietniówki. :-)
Trochę mnie nie było, ale na swoje usprawiedliwienie mam, że przez ostatni tydzień wizytowały u mnie mama i babcia i czasu na BB nie starczyło. :sorry:

Witam nowe Kwietniówki! :-)

Gratuluję pierwszych i kolejnych ząbków! :-)

Buziaki w stópki dla 6-miesięczniaków! :-)


U nas idą cztery następne zęby :szok:: górne jedynki i kły, gdzieś zapodzaiły się dwójki. :szok: Julian marudka, wszystko pcha do buzi i próbuje gryźć jak wygłodniały rekin. :-p

Byliśmy dzisiaj z wizytą w pierwszym żłobku. I muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobało :tak: i teraz jesteśmy przekonani, że towarzystwo innych dorosłych i dzieci wyjdzie Julianowi na dobre. :tak: Na widok opiekunek aż piszczał z radości i od razu z nimi gadał, był bardzo zainteresowany tym co robią dzieci. :tak: Mamy do obejrzenia jeszcze jeden żłóbek i potem zdecydujemy który będzie lepszy i zaczynamy.
 
a ja wlasnie po obiadku, schabik z ziemniaczkami i surowka i marzy mi sie polezec ale niestety pranie powiesic i pozmywac ktos musi:confused2:Zębolek spi, dzisiaj od 7 rano byl marudny pewnie przez tego zabka:tak: i raczek z buzi nie dal sobie nawet wyjac:sorry:
do pozniej:cool2:
 
Rano zajrzałam ale nic nie napisałam:no::no::no: nie ładnie z mojej strony....

Dziewczyna najmłodsza skrzypi jak cholera.Traktujemy ją hasco septem.Smoczek aventu przyjął się świetnie na noc wyciągnęła 200 mleka z kaszką na 2 biegu;-);-);-) ter śpi....

Dobranocka...

Za późno weszłam żeby załapać się na kawkę :tak::tak::tak:
 
hejka:) a ja dzisiaj po obiedzie to znaczy po 15tej zostawiłam męża z dwójka dzieci i wybrałam sie do galerii na zakupy:-D:-D:-D kupiłam kurtkę na zimę, szalik, rękawiczki i czarne spodnie rurki czaderskie:) Straciłam kasy ze ho ho masakra ale opłacał się bo mężowi się podobała i kurtka i spodnie:-) spodnie najbardziej no i ja mam super humor przez to bo od porodu nic porządnego sobie nie kupiłam jedynie buty na zime kozaki tez czaderskie:-D:-D
nic ide sie wykapac i spac bo padnieta jestem przez te zakupy:tak:
 
reklama
Witam!!!

Caro gratuluje zakupkow.:tak::tak: Ja tez juz mam za soba poporodowe zakupy. Poprostu czułam się jak w niebie....kupując ten sam rozmiar co przed ciążą :-):-):-):-)

MaDunia
z tymi zębami to jakas podejrzana sprawa ;-);-);-) No właśnie gdzie dwójeczki się zapodziały ???

miłego dzionka dla mamusiek i maruderków :rofl2:
 
Do góry