reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
ja w środe robiłam zapiekanke z brokułów i kalafiora, do tego ryba i starczyło do wczoraj. dzisiaj nie mam siły na ugotowanie czegokolwiek co wymaga wiecej wysiłku niż wyciągniecie z zamrazalnika i włożenie do mikroweli.

mój dzieć własnie sie obudził z 4 3 godzinnej drzemki - szok normalnie, bo nigdy nie śpi dłużej jak pół godziny, mam nadzieje ze nie bedzie to miało wpływu na wieczorne spanie. chociaz ostatnio też chodzi późno, nie nacieszyłam sie długo tym że chodziła spac ok. 22. Od kilku dniu znowu zasypia koło 12 w nocy :crazy:
 
ja w środe robiłam zapiekanke z brokułów i kalafiora, do tego ryba i starczyło do wczoraj. dzisiaj nie mam siły na ugotowanie czegokolwiek co wymaga wiecej wysiłku niż wyciągniecie z zamrazalnika i włożenie do mikroweli.

mój dzieć własnie sie obudził z 4 3 godzinnej drzemki - szok normalnie, bo nigdy nie śpi dłużej jak pół godziny, mam nadzieje ze nie bedzie to miało wpływu na wieczorne spanie. chociaz ostatnio też chodzi późno, nie nacieszyłam sie długo tym że chodziła spac ok. 22. Od kilku dniu znowu zasypia koło 12 w nocy :crazy:

U mnie Nadinka na szczescie jest tak przyzwycajona jak na razie ze idzie spac o 21 o tej porze ja klade do lozeczka i mowie lulu i ona wie ze trzeba isc spac :)) Chwilke sobie polezy pogada pobawii sie zabawka czy nozkamii i usypia bez problemu :))
 
reklama
nesa
chodzi późno spać ale i wstaje późno bo ok, 9-10 rano bez przerwy na karmienie, wiec nie ma w sumie źle, ale wolałabym zeby chodziła spac wcześniej, bo kto to widział dzieć o tej godz buszuje w najlepsze :szok:
na a w dzien to ma 2 drzemki po ok. pół godz i jedną po ok 1 godz.
generalnie to ma po mnie, bo ja tez od małego dzieciątka tak robiłam :tak:
wiec jak to w genach ma to nie wiem czy jest sens walczyć z tym :-) bo to może być z góry przegrana walka

a tak w ogóle to dzien dobry ;D
ja po nie przespanej nocce, spałam az 3 godz i to z przerwami. Jak jestem chora to nie potrafie spac, wybryk natury jakis, bo przecież sen to naljepsze lekarstwo i organizm powinien sie tego domagac a u mnie d...
 
Do góry