reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Ma_Dunia, to jak już będziesz miała to menu, to wrzuć to na kwietniówki dla pożytku publicznego. w końcu wszystkie przyjmujemy gości, a czasem zaćmienie inwencyjne nas zalewa:-D
a tak w ogóle, to cześć:cool2:
 
reklama
Witajcie leniwce!
Coś widzę, że mam przegwizdane na całej linii. Wy się wysypiacie, pichcą wam mężowie .... a u mnie d***. Nocki zarwane co do kulinariów to jestem zdana na siebie i ogólnie klops.
Dziś byłam w supermarkecie, a małego gilka zostawiłam z sąsiadką. Jakoś dziś jest gorzej i gilki zielonkawe się robią :zawstydzona/y:. Chore dzieci to masakra.
Sprzątanie w proszku i ogólnie nie mam nastroju, a jeszcze dobiłam się wchodząc do swojego ulubionego sklepu odzieżowego i widziałam takie fajne ciuchy :sorry:.
Chyba jestem masochistką.:eek:
 
witajcie
my już po sprzątaniu, zupa ugotowana, nawet spacer zaliczyliśmy

a to wszystko bo nie wlaczałam wcale kompa...
niestety, bb uzależnia więc korzystam kiedy mam wszystko zrobione i młody śpi

zdrówka chorowitkom życzę!
 
Witam wszystkich!

Adusia
zdrówka dla małej!

Mandarynka napisałam już w tej sprawie do Administratorki. Dospęp pewnie będziesz miała na dniach. Dam Ci znać na pw jak dostanę potwierdzenie. :-)

Dziękuję! Mam już dostęp! :-)

Mnie też dopadł katar i trochę gardło boli.
Na razie jedynie Agatka z całej rodziny dzielnie i zdrowo się trzyma :tak:
Wczoraj do bardzo późna siedziałam, bo pracowałam.
Myślałam, że już weekend mam i będę ię kurować, ale jutro nieoczekiwanie praca znów wypadła. Na szczęście tylko 2 godziny.
Dobranoc.
 
reklama
no to cos jak u mnie ;-)
niestety to chyba nasza rzeczywistosc.

moja mala zaczela znow sie budzic tylko tym razem bo nie umie sie przekrecic z brzuszka na plecy i ryje o pomoc jak sie przekreci na brzuch i tak dwa razy dzis a tak czy siak ja nie pospalam bo wrocilam do pracy

kochana no tez mi sie zdaje ze to juz taka rzeczywistosc ;/


sylcia, klucha podsyłam słonca :-)

ma_dunia hihi no...pochwal sie przysmakami na kulinariach :-)

Dziekuje za slonko :))



DObrej nocy zycze mamunki :))
 
Do góry