reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam szanowne Panie!
Pobudka o 6 jest bez wątpienia bolesna :zawstydzona/y:. Ale na szczęście dzidź dżemie więc luzik. Idę zaraz kawkę parzyć i może upoluję coś w lodówce na śniadanko?:sorry:
 
reklama
Witam wszystkich:-) Pobudkę miałam jakoś o 6:30, o 7:30 Ala dostała kaszkę, a teraz drzemie sobie....jak zwykle zamknęła jedno oko, a drugim przymkniętym zerka na mnie:-)
Pogoda niestety taka nijaka....bu:-(
 
ja tez juz jestem i pewnie znow tylko na chwile bo do pracy dzis na 16 padam na morde moja cora budzi sie na zarcie 3 razy i zawsze 150 zje ja nie wiem co jej jest ona tyle mleka nie je w dzien
 
Witajcie sobotnio. :-)

Pogoda byle jaka. :confused2:

Moje chłopaki posnęły, a ja doczytuję BB. ;-) W planie mam jeszcze zakupy, bo w lodówce mam tylko światło. :-p A potem na dworzec po mamę i babcię.

Miłego dnia. :-)
 
Hejka A u nas pogoda a niebo lepsza niz wczoraj :)) Obiadku dzis nie robilam wyciagne cosik z zamrazalnika :)) Damiano sam zaproponowal bym sie nie zajmowala dzis obiadem :)) Bylam na kawce a pozniej na miescie i po kupowalam kilka rzeczy ale najbardziej jestem zadowolona z kurteczki i czapusii oraz rekawiczek dla malej :))
 
Witam popołudniowo!!!!

Coś cisza...ale co się dziwić sobota:tak::tak::tak:.U nas powrót do formy trwa wysypka jeszcze jest ale już nie swędzi i zdaje się że przeszła do defensywy i się wycofuje;-);-);-)

Dziękujemy za życzenia zdrowia...przydały się okropnie:-):-):-)
 
hejka
dzisiaj jakos nie mam na nic humoru, poklocilam sie wczesniej z M na szczescie juz pogodzeni jestesmy:sorry: na dworku pogoda do d...., wiec siedzimy w w domu. Kondzio dzis troche marudny nie chcial jesc kaszki, teraz lezy na macie i sie bawi:-p
no nic spadam wrzucic cos na zab:-p
 
reklama
Do góry