reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Sylcia gratulacje! :-)
Ale coś męczą ząbki ale nie chcą wyjść no:-( Dziś i wczoraj mieliśmy miły dzień- wczoraj wieczorem byliśmy z Alą w gościach, a dziś goście przyszli do nas:-) W końcu mogłam posiedzieć i pogadać z ludźmi w swoim wieku i to nie tylko o dzieciach, kupkach, karmieniach i takich tam...od razu jakoś tak odżyłam i nastrój mi się poprawił:tak:
 
reklama
Witam deszczowo!!!

U nas pora na zmianę mleka z 1 na 2 bo bździągwa zaczęła się 2 razy w nocy budzić na jedzenie:szok::szok:.W środę idziemy na szczepienie....chyba:eek::eek: i będzie wiadomo
 
Dwa razy... to i tak mało :)
znam przypadek gdzie dziecko budzi się co dwie godz!

a ja mam pytanie do Was,
o której Wasze pociechy jedzą ostatni posiłek? czy jest to gęsta kasza? o której kładą się spać?
Ja na tym polu muszę coś poprzesuwać bo coś jest nie tak.
Alex zasypia przed 20, ok 22 je kaszę przez sen – 180ml gęstej kaszy wciąga. Normalnie w dzień ledwo mieści mu się 100-130ml. Ok 2 w nocy budzi się i i wierci i jęczy i nie może zasnąć. I tak ok godziny. Obawiam się, że to może przez tą kaszę… może boli go brzuszek??? No bo głodny to raczej nie jest po takim żarciu na noc.
 
Witam deszczowo!!!

U nas pora na zmianę mleka z 1 na 2 bo bździągwa zaczęła się 2 razy w nocy budzić na jedzenie:szok::szok:.W środę idziemy na szczepienie....chyba:eek::eek: i będzie wiadomo
2 razy :sorry: adusiu - ja wstaję od 1.00 prawie co 40 minut. Dziś naliczyłam 5 pobudek, choć pewnie wstaję już parę razy nieświadomie :zawstydzona/y:
klucha - zamieńmy się na bobaski - tak na 2 nocki :sorry:
U mnie po beznadziejnym pogodowo poranku zapowiada się całkiem nieźle. Wygląda słoneczko.
Moje dziecko ogólnie chyba mało śpi bo:
ok. 9.30 - na pół godzinki
ok. 14.00 - na pół godzinki
ok. 16. - czasem nawet na 15 min
ok. 20 - i tu do 22, a czasem do 1.00
Przeziębienie jeszcze nas nie opuszcza, ale twardo walczymy :tak:
Buziaczki
Witam nową mamusię :-).
 
nie ma sprawy podrzuc te swoje dziecie do ciotki na szkolenie ;-)
choc powiem ze moja w pl tez slabo spala dopiero teraz od powrotu sie poprawilo.
teraz jak zasnie miedzy 12 a 14 to tak na godzinke lub ciut wiecej i tyle ze spania w dzien
 
klucha dzień masz ustawiony jak z rocznym maluchem. Tylko pozazdrościć!! :)
u mnie dzień wygląda mniej więcej tak:
pobudki nadal o 6, jak zaczyna marudzić w łózeczku dostaje mleko. Zwykle od razu po przebudzeniu jest kupa. Potem zabawa ok 2,5 h, po niej rzadka kasza z glutenem, potem dłuższa drzemka, często do dwóch godzin.
Dalej zupka pół słoika, bo nie chce więcej. Dwie godz zabawy i znowu drzemka (30 min). W między czasie mleko. Potem dojada zupkę i dostaje deser. Potem się bawi. Gdzieś w międzyczasie jest spacer, albo dwa. Wizyta u babci, albo na zakupach. Trzecia drzemka jest króciutka (wczoraj 17 min) i staram się, żeby była max do 17. Potem jest zabawa do wieczora, kąpiel i spanie ok 20. Ok 21-22 kasza ( 4 łyż kaszy na 180 mleka). W nocy budzi się różnie, czasami o 2, wtedy przetrzymuję go ok godz co oznacza moje wstawanie co 10 min i pocieszanie, głaskanie, dawanie pić, smoka itp. Lub wstaje przed 4. Wtedy od razu dostaje mleko.
Wiem, że coś robię nie tak, bo mi Dziabąg spać rano nie daje. Jestem na etapie poszukiwań przyczyny rannego wstawania..
 
Dwa razy... to i tak mało :)
znam przypadek gdzie dziecko budzi się co dwie godz!

a ja mam pytanie do Was,
o której Wasze pociechy jedzą ostatni posiłek? czy jest to gęsta kasza? o której kładą się spać?
Ja na tym polu muszę coś poprzesuwać bo coś jest nie tak.
Alex zasypia przed 20, ok 22 je kaszę przez sen – 180ml gęstej kaszy wciąga. Normalnie w dzień ledwo mieści mu się 100-130ml. Ok 2 w nocy budzi się i i wierci i jęczy i nie może zasnąć. I tak ok godziny. Obawiam się, że to może przez tą kaszę… może boli go brzuszek??? No bo głodny to raczej nie jest po takim żarciu na noc.

U mnie Nadinka je na sniadanie 150 juz wypija cale mleko ozniej dostaje obiadek pozniej mleko 150 ale raczej nie wypija calego pozniej deserek i mleko 150 wypija zazwyczaj cale ... Pozniej wieczor wypija przed snem butle 150 juz cala ale idzie spac o 21 o tej porze ja wkladam do lozeczka i wie ze trzeba isc nyny Jak nie wypije tego melka przed snem to jak usnie to na spaniu jej daje a pozniej w nocy 150 wypija cale ... Ja nie mam czasu na kaszke .. Nie daje jej dziennie kaszki zazwyczaj wieczorem miseczke zamiast tego mleka ale jednak Nadina woli mleko :))
 
reklama
wieczorne mleko Konstancja je o 20 i kiedyś było 0 4 .Teraz niestety 20 ,1 i 5 a o 6.30 już nie śpimy:eek::eek::eek:

A i zagęszczam mleko to o 20 kaszką ,nocnych karmień już nie...
 
Do góry