reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Cześć dziewczyny!!!!

Ja to jestem z tych leniwców i jak idę do fryzjera to fryzura musi być samo układająca się:cool2::cool2:

mam identyczne podejscie do tej kwestii. Najbardziej wymyślne akcesoria do stylizacji włosów jakie mam to odzywka termoochraniająca i prostująca włosy i prostownice ( z której de facto korzystam raz w miesiącu jak akurat mam natchnienie ). tak to tylko umyć wysuszyc, pociągnąc jedwabiem i poczesać i ready. Ostatnio sie zastanawiam jak to bedzie z córeczką. Bo wiadomo dziewczynki to lubia jakies warkoczyki, loczki, spineczki i inne wydziwiasy, a ja w tej kwestii kompletnie zielona jestem, jedyne co potrafie to warkocza najzwyklejszgo zapleść i to jeszcze takiego nie od samej góry tylko co na koncu sie robi i zawsze krzywy wychodzi...
na jakis instruktaż gdzies bym sie musiała wybrac:rofl2:

Mnie chyba tez jakies przeziębionko łapie, bo coś gardziołko zaczyna boleć i jakoś ogónie coś nie za luxusowo sie czuje ;// :-(
a jeszcze to zimno bo nie grzeją brrrrrrrrrrrr

a rano takie wiatrzysko było ze jak uchylilam balkon zeby sierściucha wypuścić to mało mnie nie wywiało na zewnatrz :szok:

wogóle rano sie budze - a męża brak. wstaje i szukam ni ma. pies w domu wiec na spacer nie polazł. nakarmiłam mała,siebie, pije kawke i myśle:
kosmici porwali?
uciekł?
do koscioła polazł ?? :szok:
telefon zostawił wiec nawet nie ma jak zadzwonic.
No ale zanim kolejne scenariusze mi wpadły do głowy, pojawiło sie moje nieszcześćie, czarny i ukopcony jak górnik.
Okazało sie ze sobie pojechał w nocy na akcje gaszenia pożaru stodoły pare wiosek dalej. No i tak se do południa w niedziele sianko kopcące przerzucał :cool: Teraz odsypia
 
reklama
No to niezły sposób na spędzenie niedzieli! ;-)

Co do włosów u mnie też lecą garściami, wiec cały czas zwiazane. Może kiedyś to minie, są gorsze przypadłosci ;-)
 
Cześć:cool2:
A ja napiszę herezję - cieszę się, że mi włosy wypadają, bo będę miała baaaardzo mocny argument do obcięcia się na krótko:-p
Spokojnej nocy!
 
Dzień dobry wszystkim:-)
Jak wam noc minęła? Mi Ala coś marudziła ale ogółem ok;-)
Ach i zauważyłam, że młoda to zazdrośnica-jak tylko chcemy się z jej tatusiem przytulić a ona to widzi to od razu wydaje pełne żalu i niezadowolenia dźwięki:-p nie wiem jak sobie za te trzy lata poradzi jak się starać jej rodzeństwo pojawi:-)
 
A ja wstałam z ogromnym bólem łowy...kładłam się z nim spać , ale przez noc nie przeszło...

Idę dzisiaj trochę powyginać śmiało ciało na pilatesie to może przejdzie...
 
Witam!!!!

Najświeższe wiadomości z placu boju:

Gorączka w nocy jak diabli 39,,,,więc to chyba nie zęby???? Tylko co ??? Apetytu zero 100 mleka wczorajszego obiadku nie tknęła więc zamrożony;-);-);-).Teraz temperatura oscyluje w okolicy 38 stopni.Wieczorem jadę do przychodni!!!!!
 
reklama
Do góry