reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

mandarynka witaj! :-) przeczytałam ze wróciłas! ciesze sie :-)

Cieszę się, że się cieszysz szczęśliwa :-):-);-) Witam!

Mandarynka i malagosiak.p witajcie z powrotem. :-)

Witam! :-)

W piątek mnie nie było bo mieliśmy bardzo pracowity dzień. Na 8 rano musieliśmy jechać z Agatką na kontrole do kardiologa (jak byłyśmy w szpitalu w kwietniu to usłyszeli małej jakieś szmery na sercu). Miała znowu robione EKG i UKG. Dalej ma malutka dziurkę, która się jeszcze nie zasklepiła, ale jak zapewnia pani doktor na pewno się zasklepi. Z resztą i tak jest za mała na leczenie operacyjne i nie wywołuje żadnych skutków. Następna kontrola na przełomie czerwca i lipca.
Potem bylismy z Anią u dentysty - pierwszy raz była naprawdę dzielna i grzeczna. Byłam w szoku - jakby mi dziecko podmienili. :-)
Potem bylismy jeszcze w banku, w parku na kasztanach, na placu zabaw, z Anią na angielskim i na koniec na urodzinowej kolacji u mojej bratowej - na szczeście tylko piętro wyżej.

Ania mi się dzisiaj rozchorowała - na razie tylko katar, ale jaki! Jak kichnie to gile z dywanu muszę ścierać :szok:;-)
Boję się, żeby znowu Agatkę nie zaraziła.
Teraz już Agatka jest duża i sytuacja taka jak w kwietniu już się raczej nie powtórzy, żebyśmy musiały znowu iść do szpitala, no ale we mnie dalej jakiś strach pozostał. Dla mnie to było najbardziej traumatyczne przeżycie w mojej matczynej "karierze".

A propos włosów. Macie może jakiś sprawdzony sposób na wypadanie włosów?
Możecie polecić jakąś dobrą maseczkę - naturalną lub kupną?

Dobranoc.
 
reklama
Wow Sylcia fryzura superrrr :tak::tak::tak::tak::tak:
Zawsze taka chcialam tylko zaden fryzjer mnie tak nie chcial sciac :-:)-(
Kolorek tez fajny chociaz ja tak dla siebie to bardziej w brazach gustuje ;-)
I ja taz sie "przystawie" do pytania Mandarynki bo mi ostatnio wlosy to peczkami wypadaja :eek::eek:
 
Włosy po porodzie - cienkie włosy, depresja poporodowa, hormony, Kobieta, mezoterapia - Ciąża i macierzyństwo - poradnikzdrowie.pl - tutaj coś o tych włosach:tak:

Dzień dobry wszystkim:-) Ala obudziła się, wybawiła, zjadła grzecznie kaszkę i teraz buszuje w łóżeczku-stara się wyrzucić z niego wszystko co się da:-)
Ostatnio zauważyłam, że jak się nie cierpliwi w czasie jedzenie( kiedy ta mama da mi kolejną łyżeczkę) to kopie jedną nóżką...jak tylko dostanie papu to kopanie ustaje:-D
 
Cześć dziewczyny!!!!

mój dzieć przechodzi kryzys jedzenia....jak bym karmiła piersią to byłby kryzys laktacyjny a tak to muszę jeszcze jedną porcję mleka o 5 podać a pierwszą nocną butelkę woła między 1 a 2. Ja to jestem z tych leniwców i jak idę do fryzjera to fryzura musi być samo układająca się:cool2::cool2:
Mandarynka co ty o 24 robisz przy kompie????Mnie też wszelkie katary starszyzny przyprawiają o gęsią skórkę;-);-)
 
to dziś moja Konstancja je prawdziwy obiadek:tak::tak::tak:,mięsko z indyka z warzywami i jabłkiem, buraczki i ziemniaczek....ciekawe jak będzie smakowało:happy::happy::happy:.....

AA i brat szef kuchni i posiadacz 10 miesięcznej córy podpowiedział mi mamie mięsnego niejadka że jak do mięska doda się jabłek to lepiej smakuje dzieciom.....zobaczymy napiszę później.

Teraz idę mierzyć gorączkę Tinie bo za ciepła jest:eek::eek::eek:
 
Włosy wypadają bo muszą wypaść. W ciąży były sztucznie podtrzymywane przez hormony. Kupowanie drogich odżywek nic tu nie da , bo odżywki są do włosów a nie do skóry głowy!!! Ten stan minie i nie ma się czym zamartwiać... Łyse nie będziemy:-D
A swoją drogą to mi już zaczynają odrastać i śmiesznie wyglądają te moje zakola do połowy głowy pokryte gęstym meszkiem:-)

Dzisiaj Leo przeszedł samego siebie. Zjadł wczoraj o 18 kaszę łyżeczką ok 150 ml. Obudził się dopiero o 6:30 i dałam mu mleko a on raczył wypić ledwie 50 ml:szok:. Następny posiłek zjadł dopiero o 11:00 - zupkę...
 
Teraz waży jakieś 8.300 a wzrost nie wiem bo nie mieżyłam , ale z miesią cemu było 66 cm. Aha, i zapomniałam dodać że urodził się z wagą 4.440:-p
 
reklama
adusia - u mojej Poli tak właśnie zaczął się rotawirus. Temperatura zaczęła jej szybko wzrastać a zero innych objawów. W końcu doszła do 40 st i wtedy zaczęła się kilkudniowa silna biegunka. Obserwuj ją jak dojdzie do 38.5 to podaj paracetamol.
 
Do góry