reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Cze Babki:-)
witam nowe Mamuśki:tak:

Sylcia kolor i cięcie konkret:tak: kurcze, zmieniłabym coś na swojej głowie, ale jakoś ani na cięcie nie moge się zdecydować, ani na inny kolor...

Buziaki!
 
Sylcia często mam taki kolor:-) Jest świetny:tak: Cięcie też bardzo mi się podoba. Ja niestety w ciąży coś zaniedbałam włosy. No ale ostatnio była u fryzjera:) cięcie jest takie zwyczajne, a kolor mój naturalny ale to dlatego, że czasu i pomysłu nie miałam....już niedługo postaram się o coś bardziej interesującego:-p
 
noo ja tez mam malo czasu na zadbanie o siebie jedynie jak mala idzie spac to sie soba zajmuje ... wiec dziennie spedzam godzinke okolo 23 w lazience Prysznic kremy na piersii pupe cialo rece nogii wlosyyy ... duzo tego duzo do robienia wiec rano czy w ciagu dnia nie mam czau ... A wlosy gfarbowalam wczoraj po 23 ;/
 
Ha-ja mam swoją godzinę na smarowanie i dbanie o siebie o 19:-) Tatuś wtedy spędza czas z Alą-karmi ją, usypia i takie tam, a ja mam czas dla siebie:-)
Choć dziś Ala nie chce zasnąć więc przesunie mi się to na potem;p
 
noo ja tez mam malo czasu na zadbanie o siebie jedynie jak mala idzie spac to sie soba zajmuje ... wiec dziennie spedzam godzinke okolo 23 w lazience Prysznic kremy na piersii pupe cialo rece nogii wlosyyy ... duzo tego duzo do robienia wiec rano czy w ciagu dnia nie mam czau ... A wlosy gfarbowalam wczoraj po 23 ;/

Kooobieto:-D:-D:-D,zawstydziłaś mnie o 23 to ja śpię,jedną z niewielu rzeczy czym się smaruję to oliwka mojej córy na nogi bo skórę mam strasznie suchą....i krem garniera czerwony do dłoni.Mnie moja fryzjerka lekko zirytowała bo lubię intensywną czerwień i do tego ciemniejsze pasemka......a mam na głowie popłuczkę po czerwieni i dużo jasnych a mało ciemniejszych pasemek,za to ścięła mi włosy OK teraz je zapuszczam.....ciekawe jak długo;-);-);-)

Dobranocka!!!!
 
Hej lasunie!
Ja ostatnio tu bardzo gościnnie bywam :tak:.
sylcia - kolorek i cięcie spoko, a kolczyki - no cóż moja Majka byłaby zachwycona :-). Bardzo ci w tym ładnie :tak:
 
sylcia - jestem zachwycona Twoimi kolczykami:-p Co do kolorku to spoko:-) A z fryzurką to ja czekam na zdjęcia już ułożonych:-p...no maniaczka jestem...

A Leo ostatnio wypiął się na mleko i nie chce go pić... jedynie daje radę w postaci gęstej kaszki i pure mleczno- ryżowego np. z dynią, wszystko musi być podawane łyżeczką:crazy:
W ogóle ostatnio ledwo daję z nim radę. Dziecina szuka zębów i znaleźć nie może, a męczy sie przy tym niemiłosiernie, no i przy okazji mnie:sorry:
 
reklama
Kooobieto:-D:-D:-D,zawstydziłaś mnie o 23 to ja śpię,jedną z niewielu rzeczy czym się smaruję to oliwka mojej córy na nogi bo skórę mam strasznie suchą....i krem garniera czerwony do dłoni.Mnie moja fryzjerka lekko zirytowała bo lubię intensywną czerwień i do tego ciemniejsze pasemka......a mam na głowie popłuczkę po czerwieni i dużo jasnych a mało ciemniejszych pasemek,za to ścięła mi włosy OK teraz je zapuszczam.....ciekawe jak długo
Dobranocka!!!!

No ja niestety o tej porze nie spie nigdy w sumie ;/ A co do zapuszczania To ja nie potrafie ;/ Zawsze ubzduram sobie cos nowego :)



Hej lasunie!
Ja ostatnio tu bardzo gościnnie bywam :tak:.
sylcia - kolorek i cięcie spoko, a kolczyki - no cóż moja Majka byłaby zachwycona :-). Bardzo ci w tym ładnie :tak:

U mnie Nadina tez byla zachwycona Wyrwala mi je z uszu i ciagnela za nie :)

sylcia - jestem zachwycona Twoimi kolczykami:-p Co do kolorku to spoko:-) A z fryzurką to ja czekam na zdjęcia już ułożonych:-p...no maniaczka jestem...

Dziekuje bardzo :)) Zawsze moge poczta wyslac kolczyki U mnie kosztuja kilka euroo :))



Babki tu mam fryz jak wyglada postawiony irokez i jak sie czesze gdy jest juz dosc dlugii Wszystko daje na tapir i lakier do wlosow idzie w ruch :p
Zdjecia z tamtego roku te pierwsze z sierpnia a drugie z stycznia :)) Zawsze bylam wariatka :))



Dobranoc kochaneczki :))))))))))))
 
Do góry