reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hej ja tylko wpadlam sie przywitac i zmykam na sniadanko :))


Co do chodzikow to ja niechce dla malej Kilku lekarzy tez mowilo ze ro niejest dobre dla dziecka Ze cos z biodrami z kregoslupem moze byc ze dziecko podczas chodzenia w nim tracii orientacje tego ze sie chwieje i moze wywrocic a w chodziku niedoswiadcza rownowagi ...
Ja tam wole pchacz dla malej :)) Ale kazda mama ma swoje zdanie :))
Ja mam jak na razie mate i jumperka dla niej :)
almani a Ty masz skoczka z fisher price na fotce ? :))
 
reklama
almani widze ze twa mala w chodziku jest , szybko chciala chodzic?slyszalam ze sa nizbyt dobre dla dzieci?
pytam sie bo moj to juz chce od dawna choc narazie jest na etapie skakania. Tu pogoda jest beznadziejna mam nadzieje ze w glasgow lepsza:-)

To nie chodzik a skoczek-do skakania służy:-) ja chodzika kupować raczej nie będę tylko takiego pchacza. Cos takiego- http://grapol.boo.pl/allegro/pchacz%206.jpg
Nie wiem jaka pogoda w Glasgow bo jestem z wizyta u teściów w Polsce....awww....chce już wracać-moja teściowa jest jedną z tych kobiet, które wszystkoooo wiedzą najlepiej.

Co do chodzikow to ja niechce dla malej Kilku lekarzy tez mowilo ze ro niejest dobre dla dziecka Ze cos z biodrami z kregoslupem moze byc ze dziecko podczas chodzenia w nim tracii orientacje tego ze sie chwieje i moze wywrocic a w chodziku niedoswiadcza rownowagi ...
Ja tam wole pchacz dla malej :)) Ale kazda mama ma swoje zdanie :))
Ja mam jak na razie mate i jumperka dla niej :)
almani a Ty masz skoczka z fisher price na fotce ? :))

Tak mam skoczka z fisher price:-) tego dokładniej - More information about the Rainforest Jumperoo
Ala jest nim zachwycona:-)
 
Ostatnia edycja:
Chyba skończyłyscie 5 miesiąc? Zaczynacie 6 ;-)
Tak masz racje, moja pomyłka :zawstydzona/y:
Ala dostała takiej drobniutkiej wysypki na dole plecków i obok pępuszka...myślicie, że to alergiczne?:confused2:
A jak ta wysypka wygląda? Bo może to tylko potówki jesli za cieplo ubierasz Alenp. na spacery? U mnie alergia tylko na buzi wyskakuje i są to wtedy pojedyncze krosteczki lekko wypelnione surowiczym plynem. Schodzą po odstawieniu alergenu gdzies do 4 dni.

Witam się,
Mam pytanie do was jak jedzą wasze dzieci i jak wygląda u was dzień?????Plan dnia?? Moze to już było ale niestety nie jestem nabiezaco :zawstydzona/y:
Chyba nie było - bardzo dokładnie to nie potrafię podać ale jakiś zarys jest:
między 6:30 a 7:00 pobudka, zwyczajowo przebieranie pampersa mycie buziaka, zostajemy najczęsciej w pajacyku bo za chwilę kolejne spanko :-)
ok 9 kolejna zmiana pampersa i cyc i lulamy albo zasypiamy przy cycu
ok 11 pobudka znowu się przebieramy i cyc a potem spacerek
Na spacerku najcześciej króciótka drzemka

w domu jak głodna to cyc i ok 14 kolejne spanie tak 1 -1,5 h

po 15 już nie śpimy i trzymamy tak do 19
w tym czasie karmienie, czasami spacer, pod koniec mega marudzenie bo już bardzo spiąca
kąpiel i karmienie miedzy 19-20, po 20 slodko spimy
w nocy 3, 4 karmienia.

a tak w ogóle to pięknie się witam :-) i już zmykam bo własnie się obudziliśmy i popłakujemy :sorry:
 
Fajowski ten skoczek. By sie przydal bo mi juz rece opadaja ha ha:-)
co do tesciowej to musze przyznac ze mam spoko, jak sie cos jej pytamy mowi - ja niewiem teraz jest inaczej, juz za stara jestem i nie pamietam.( a wychowala czworke dzieci no i 4 ka wnukow tez sie zajmuje ):-)

u nas jest tak:
6:00 pobudka, krotka zabawa w luzeczku (mleczko 60 ml jezeli spal do 6)
7:00 codzienna pielegnacja
6:15-8:00 zabawa, marudzenie, skakanie
8:00 mleczko 120 ml potem znowu zabawa do 9
9:00 drzemka do 11 lub 11:30
po 11:30 troche mleczka 60-90 ml i spacer (troche herbatki)
13:00 mleczko pomiedzy 90 ml a 120 ml
14:00 spanie okolo 1,5 godziny a potem zabawa
16:30 kaszka a potem zabawa
18:00 kapiel( jak przypada dzien na nia)
19:00 mleczko 150 ml- 180ml
20:00 spanie
11:00 budzenie na mleczko 60 ml-90 ml
04:00 lekko sie budzi i dawany jest smoczek
5:00-6:00 albo spi albo juz nie wtedy dostaje mleko 60 ml.
no to na tyle
 
Ostatnia edycja:
hejka:)
ja niestety nie powiem wam dokladnie jaki jest nasz rozklad dnia bo kazdy dzien jest doslownie inny:sorry: moge powiedziec tylko ze w dzien mamy ok 2-3 drzemki tak po pol godziny(jedna na spacerze), ok 19.30 kapanie, po kapaniu cyc i klade maluszka do lozeczka gdzie od kilku dni ladnie sam zasypia:-p
dzisiaj w moje dziecko w nocy wcielil sie diabel:wściekła/y: co dwie godziny sie budzil i cyca chcial:confused2: a ja nie wyrabialam z produkcja mleka bo nieprzyzwyczajona jestem:sorry: mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej
gozar witaj, najpierw jednak przedstawiamy sie na watku "poznajmy sie":-)ale spoko, a kiedy dokladnie urodzil sie Twoj synio? :-)
 
Witam.
Jestem nowa na tym forum.
Przyjmiecie mnie?:zawstydzona/y:
Mam 2,7 letnią Polę i tegorocznego kwietniowego Leona:-)

Hello milo mi poznac Moja Nadinka tez kwietniowa jest :))



A ja dzis pokawkowalam bylam w cenrtum tzn po sklkepach polazic ale niebylo nic ciekawego Zupke ogorkowa zrobilam a teraz mam zamiar wloski pofarbowac bo wygladaja paskudnie ;/
 
reklama
gozar to Twoj synek mlodszy od mojego o 5 dni:-)
sylcia a na jaki kolorek farbujesz?? moim wlosom tez by sie przydalo farbowanko i sciecie, strasznie cos zniszczone mam i wypadaja garsciami:zawstydzona/y:
 
Do góry