reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

gozar to Twoj synek mlodszy od mojego o 5 dni:-)
sylcia a na jaki kolorek farbujesz?? moim wlosom tez by sie przydalo farbowanko i sciecie, strasznie cos zniszczone mam i wypadaja garsciami:zawstydzona/y:

Farbuje farba XXl Schwarzkopf :) Intensywna czerwien czy jakos tak pisalo :) Ja juz mialam na glowie wszystko Mowiac o kolorach i fryzurach :)
Ale z fioletu brazu blondu czerrni To najbardziej podoba mi sie czerwien :))
 
reklama
sylcia super kolorek, ja bym sie nie odwazyla, poki co na glowie mialam blond i ciemny braz, czerwony to tylko szamponetka:-) teraz mam odrosty, po pasemkach blond ktore robilam na slub:-pa swoj naturalny mam braz:-pmusze sie wybrac do fryzjera bo mam tu polskiego, no ale zawsze jakos okazji brak
 
Witam wszystkie mamusie :-)
Jestem nowa na tym forum wiec troche minie zanim sie wdroze ale dam rade......
Witam.
Jestem nowa na tym forum.
Przyjmiecie mnie?:zawstydzona/y:
Mam 2,7 letnią Polę i tegorocznego kwietniowego Leona:-)
Witam! :-)

Mandarynka i malagosiak.p witajcie z powrotem. :-)


Ja miałam dzisiaj dzień zakupowy i wrócilam padnięta. ;-) Teraz nadrabiam kilkudniowe zaległości na BB. :-p

Dobrej nocki. :-)
 
sylcia super kolorek, ja bym sie nie odwazyla, poki co na glowie mialam blond i ciemny braz, czerwony to tylko szamponetka:-) teraz mam odrosty, po pasemkach blond ktore robilam na slub:-pa swoj naturalny mam braz:-pmusze sie wybrac do fryzjera bo mam tu polskiego, no ale zawsze jakos okazji brak


Ja tez mam poslkie fryzjerki na szczescie :) Bo Irlandczycy sie obcinaja na jedno kopyto ;/ Teraz wlasie mam czerwone wloski i irokeza a'la punka :) I taki dlugii kikutek z tylu :) Mam kilka starych zdjec to wrzuce jak znajde ale nowe zrobie :))


Dobranoc kochaneczki :))))))))))
 
Witam kwietniówki...doczytałam prawie całość;-);-)

Nasz plan dnia jest strasznie ....taki sam
6.30 pobudka,jak córka idzie na 8 do szkoły to poranny spacer
9 kaszka łyżeczką 90 i później sok 100
12 odbiór córki ze szkoły i pierwsza drzemka
14 obiadek 150 no chyba że z mięskiem to ledwo 100
16 drzemka godzinkę
17 deserek 150
20 po kąpieli 180 mleka z 3 miarkami kaszki
3 180 mleka

I tak co dziennie:-D:tak::-D:tak:

Ja też uwielbiam czerwienie i w nich najlepiej się czuję...
 
Dzień dobry wszystkim:-)
Co do włosów-moja ulubiona fryzura to włosy ścięte na zapałkę w kolorze marchewki:-) teraz co prawda mam znacznie stateczniejszą, ale może jeszcze do takiej wrócę:-p
 
Dzień dobry wszystkim:-)
Co do włosów-moja ulubiona fryzura to włosy ścięte na zapałkę w kolorze marchewki:-) teraz co prawda mam znacznie stateczniejszą, ale może jeszcze do takiej wrócę:-p

Fryzurka ciekawa :)) Ja przed ciaza i po ciazy nic w sobie nei zmienilam w duszy jestem kochajaca i dbajaca matka a na zewnatrz tzn wyglad to wariatka Ekstravaganckie fryzury makijaze i ubior Mam swoj styl i lubie sie za to :)) Nie lubie tylko jak ludzie mowia ze jestem matka to powinnam wygladac jak matka ;/ Nie chodze wulgarnie ubrana tylko po rpostu inaczej A ludzie jak widza cos innego to albo sie boja albo sa z gory na nie ;/



O ja mogłabym o włosach dłuuuuuugo.........fryzjerka jestem;-)

No to fajnie :)) Ja tez chcialam byc nooo ale jednak Informatyka wygrala :) I mialam testy i kursy makijazu avangardowego :) Makijazystka wizazystka to jest to co chcialabym robic :))



Mamki u mnie pogoda okropne leje leje leje i wiatrz wieje niesamowiceie;/
Ja dzis na obiadek mam udeczka pieczone i ziemniaczki duszone :))
 
Fryzurka ciekawa :)) Ja przed ciaza i po ciazy nic w sobie nei zmienilam w duszy jestem kochajaca i dbajaca matka a na zewnatrz tzn wyglad to wariatka Ekstravaganckie fryzury makijaze i ubior Mam swoj styl i lubie sie za to :)) Nie lubie tylko jak ludzie mowia ze jestem matka to powinnam wygladac jak matka ;/ Nie chodze wulgarnie ubrana tylko po rpostu inaczej A ludzie jak widza cos innego to albo sie boja albo sa z gory na nie ;/

Ja po prostu nie znoszę gdy mi się mówi, że powinnam się ubierać poważniej i doroślej i w ogóle...młoda jestem i mam swój styl...i dziecko nie zmienia ani jednego ani drugiego-jednak według niektórych powinnam wdziać fartuch, stanąc przy garach i grać Matke Polke:wściekła/y:
 
reklama
Ja po prostu nie znoszę gdy mi się mówi, że powinnam się ubierać poważniej i doroślej i w ogóle...młoda jestem i mam swój styl...i dziecko nie zmienia ani jednego ani drugiego-jednak według niektórych powinnam wdziać fartuch, stanąc przy garach i grać Matke Polke:wściekła/y:

Swiete slowa ;/ Ludzie czasem maja jakies slabe myslenie I wszystko widza za klapkami na oczach ;/


A to moje foty po farbowanku ! Tylko nie smiac mi sie bo nie sa jeszcze ulozone ! :))
 
Ostatnia edycja:
Do góry