reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
cześć dziewczyny,
piesek jeszcze żyje,
dziś podobnie jak skunkanka pomykamy na szczepienie zaraz, jak wrócimimy to was doczytam



pięknie, myślałam, że wysłałam posta.... zdążyłam już wrócić z przychodni, ale Karol nie został zaszczepiony (III dawka + pneumokoki), ze względu na szpital i na antbiotyki, które były mu podawane, lepiej poczekać jeszcze tydzień, aż organizm dojdzie do siebie, ważymy 8500, 69 cm, lekarka powiedziała, żebym mu nie dawała tej butli extra sztucznego, że nie ma takiej potrzeby, no i maksymalnie wydłużała czas między jedzeniem.... tylko że to nie takie łatwe, jak dziecko krzyczy. Ale ogólnie odebrała go bardzo pozytywnie, nie gruby tylko duży chłop mi rośnie, i drugi ząbek będzie lada chwila, tak już myślę, może ja mylę głód z bólem na idący ząbek... nie wiem juz sama, no to teraz póki jeszcze młody śpi wreszcie was poczytam
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny,
piesek jeszcze żyje,
dziś podobnie jak skunkanka pomykamy na szczepienie zaraz, jak wrócimimy to was doczytam



pięknie, myślałam, że wysłałam posta.... zdążyłam już wrócić z przychodni, ale Karol nie został zaszczepiony (III dawka + pneumokoki), ze względu na szpital i na antbiotyki, które były mu podawane, lepiej poczekać jeszcze tydzień, aż organizm dojdzie do siebie, ważymy 8500, 69 cm, lekarka powiedziała, żebym mu nie dawała tej butli extra sztucznego, że nie ma takiej potrzeby, no i maksymalnie wydłużała czas między jedzeniem.... tylko że to nie takie łatwe, jak dziecko krzyczy. Ale ogólnie odebrała go bardzo pozytywnie, nie gruby tylko duży chłop mi rośnie, i drugi ząbek będzie lada chwila, tak już myślę, może ja mylę głód z bólem na idący ząbek... nie wiem juz sama, no to teraz póki jeszcze młody śpi wreszcie was poczytam

To maluszek ma już jeden ząbek FAJNIE !!! :-)
 
Majeczka urodziła sie 27 kwietnia o 17:35 ważyła 3260g i 53 cm poród miałam bardzo lekki :-D
Witaj!!! Moja Ania miała taki planowany termin... ale kazała Mamusi tydzień na siebie poczekać :-D

Ale u Nas dzisiaj brzydko ::(: Pada deszcz i jest bardzo pochmurno i chyba tak dzisiaj cały dzień będzie :ehhhhhh: a jak u Was ??
Identycznie! U nas wręcz leje, szaro i nie zapowiada się na poprawę :-(
Jedyny plus tego jest taki, ze wtym tgodniu nam przypada podlewanie kwiatków przed klatką, wiec... deszcz nas wyreczył ;-)

i drugi ząbek będzie lada chwila
No, nieźle! To Karolek chyba pierwszy z ząbkiem wśród kwietniowych dzieciaczków? U nas wciaż tylko intensywne ślinienie i pchanie paluszków do buzi.

A moja mała dziś marudna od rana. Ja nie wiem, czy ona wyczuwa, ze jesteśmy same (bo tatuś oczywiscie znów całodobowy dyzur ciągnie); wczoraj jak był M to była przekochana, nawet dwie drzemki sobie sama w łóżeczku ucieła. I bawiła się sama. A dzisiaj opcja marudzenie się uaktywniła. Może to też przez pogodę beznadziejną...

A wogóle to Cześć! :-D
W nocy dwe pobudki - 1 i 4. I od 7 już na nogach.
 
Ostatnia edycja:
Witam

U nas po wczorajszym intensywnie spędzonym dniu i rozregulowanym wieczorku Alex obudził się o 5 nad ranem na jedzonko ale zjadł i spał dalej do 9, teraz znów najedzony bawi się na macie a ja śniadanko na tarasie zajadam ale pogoda się popsuła bo słońca nie ma i dość pochmurno jest, czyżby koniec lata??

Wiki 20- witaj serdecznie, między naszymi dziećmi prawie miesiąc różnicy ale wymiary mieli podobne tylko że mój dłuższy był bo 56cm.

Spaczyna- a z tym psiakiem to już na 100% przesądzone?? On tak cały czas się męczy?? Może jednak lepiej uśpić żeby nie cierpiał?? Jezuu współczuję.

Uciekam bo Alex krzyczy
 
witam sie przedpoludniowo
no i witam nowa mloda mamuske:tak:
Julka w przedszkolu, mlody spi, bylam u mamy na kawie juz nawet posprzatalam i prawie zrobilam obiad, bylam wczoraj u lekarza wynikisuper tarczycy niemam, ekg super wiec serce ok ale sie okazalo ze mam cos takiego jak NERWICA SERCA i niemoge sie denerwowacbo inaczej bede musiala wyladowac na lekach, a moj mezus ta mnie ostatnio tylko denerwoje.

Spaczyna fajnie juz drugi zabek:-)moze on marudzi bo go boli a nie dlatego ze jest glodny.
i wspolczuje z powod psa, wiem co przezywasz bo ja ostatnio omaly wlos niestracilam mojego psiaka ktory jest u moich rodzicow sasiadka specjalnie go potracila:wściekła/y:ale stal sie cud i udalo sie go uratowac(dostalam go od mlodszego brata na 14urodziny)

hihi a snilo mi sie ze Patrykowi dolna lewa jedynka wyszla:-D

ide konczyc obiadek i budzic malego na jedzonko(jadl o 6.30 a wczesniej o 8 jest tylko nna cycu wiec mnie to dziwi) spacer i po Julusie do przedszkola:)

buziaczki dla naszych brzdaców:*:*:*:*
 
Napisał Spaczyna
i drugi ząbek będzie lada chwila

To super, a kiedy pojawiła się pierwszy, bo ja zauważam coś na dole, i całe piąchy w buziaku :-). Ale dużego masz chłopa :tak::-)

Napisał Wiki20pl
Majeczka urodziła sie 27 kwietnia o 17:35 ważyła 3260g i 53 cm poród miałam bardzo lekki :-D

Witaj Wiki moja Majeczka urodziła się 26 kwietnia :-), termin też miałam na 27, więc coś w tym jest :tak: no to są dwie Majki na forum :-):-):-)
Marys - ja podobnie z tymi nockami - 3 pobudki to norma, ale bywa ich więcej tylko chyba się przyzwyczaiłam, bo wstaję wyspana :tak:
A tak w ogóle to się witam!
U mnie pogoda ładna jest słonecznie i ciepło ale wietrznie, więc pewnie do mnie coś nawieje ;-)
 
reklama
Napisał Spaczyna
i drugi ząbek będzie lada chwila

To super, a kiedy pojawiła się pierwszy, bo ja zauważam coś na dole, i całe piąchy w buziaku :-). Ale dużego masz chłopa :tak::-)

Napisał Wiki20pl
Majeczka urodziła sie 27 kwietnia o 17:35 ważyła 3260g i 53 cm poród miałam bardzo lekki :-D

Witaj Wiki moja Majeczka urodziła się 26 kwietnia :-), termin też miałam na 27, więc coś w tym jest :tak: no to są dwie Majki na forum :-):-):-)
Marys - ja podobnie z tymi nockami - 3 pobudki to norma, ale bywa ich więcej tylko chyba się przyzwyczaiłam, bo wstaję wyspana :tak:
A tak w ogóle to się witam!
U mnie pogoda ładna jest słonecznie i ciepło ale wietrznie, więc pewnie do mnie coś nawieje ;-)
No prosze jeden dzien różnicy. Majeczki to fajne dziewczynki :-) oczywiscie napewno wszystkie dzieci forumowe sa SUPER !!! Buziaczki dla nich od nowej "cioci"
 
Do góry