reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
My po szczepieniu, modły moje póki co wysłuchane i Młody śpi, ostatnio o tej porze już od dwóch godzin ryczał...

A ja się w sumie nie pochwaliłam, bo wczoraj byłam jakaś taka nie do życia... mam inne autko:-p teraz to w sumie mam dwa hehe burżuj:-p
Super, że Wojtuś przeszedł szczepienie tak spokojnie! :-)
Od przybytku głowa nie boli, dwa samochody to tak akurat... ;-)


Wiki20pl przeczytaj proszę nasz regulamin. Mam dwie prośby jako moderator:
- Nie pisz posta pod postem, jeżeli coś chcesz dodać to go edytuj.
- Nie pisz na kilku wątkach postów o tej samej treści, będę je kasowała i zostawię tylko jeden na wątku głównym.



Spacer zaliczony choć dwa razy złapały nas przelotne deszcze, na szczęście zawsze mam ze sobą folię do wózka i parasol. ;-)
Julian śpi już dwie godziny, a od karmienia minęły już 4 godziny. :szok: Poczekam jeszcze trochę, może sam się wybudzi... ;-)
 
melduję że żyjemy, tylko przyjechala moja mama i nie mam czasu, ledwo nadążam czytać głowny wątek, inne nadrobię później

spóźnione buziaczki dla dzieciaczków z okazji ich miesięcznicy, my też dzisiaj świętujemy swoją:-):-)

Skunkanka - gratuluję autka!
Spaczyna - przykro mi z powodu pieska...:-(
Witaj Wiki!
 
witam ponownie:))

u nas pada sobie śliczny deczczyk, w koncu powietrze świeże, mała spi, dala mi dzisiaj nieżle w kość, wyla całe popołudnie....co ją odłożylam to alarm się włączal i tak chyba kilkanaście razy...:zawstydzona/y::zawstydzona/y: jejku , az mi jej szkoda by,o, zaczęłam się zastanawiać, czy nic jej niue jest... no ale padła i słodko sobie śni... dzisiaj znów miala Dzień Tadka Niejadka.. miąłam sie tym nie martwić ale ...eghhh szkoda gadac , chyba juz na zawsze bede sie martwic o ten jej mikry apetyt... popijam kawke i czytam ale musze male prasowanko zrobic i powoli zbierac sie do powrotu do domku.. ehh. szwagrowi łaptopa kradne... już się ze mnie smieja ze nalogowiec komputerowy jestem, a ja tylko staram sie na chwilke raz na dzien zagladnac i zobaczyc co u Was.. czytałam troche ale nie pamietam z tego natloku wydarzen co komu,

Spaczyna- przykro mi z powodu psiaczka...:-(

aha, i witam nowe Mamusie

pozdrowienia dla Wszystkich dziewczynek, buziaczki dla jubilatków i Posiadaczy Nowych Ząbków...My nadal pracujemy nad ząbkami :)):nerd:

miłego dzionka
 
Heja laski!!!

U nas dziś się rozpogodziło i jesteśmy juz po spacerku nad morzem. Teraz we trójke walneliśmy sobie drzemke, z tym że Filip jeszcze chrapie....drugą godzine. :-):-)


Spaczyna
gratulacje dla syneczka z okazji pierwszego ząbeczka!!!!!

No i łączę się z Tobą w bólu po stracie pieska:-:)-(. Sama też mam psiaka i nie wyobrażam sobie jego odejścia. Zresztą już raz przeżyłam traumę jak znalazłam rodziców pieska , któy zmarł po potrąceniu przez samochód. I biedaka szukali rodzice pół dnia i w nocy, a ja na drugi dzień znalazłam go niedaleko domu. Po śladach widać , ze wracał do domu.... oj nie piszę bo już płącze. :-:)-:)-:)-(

Madzia buziaki dla Dominika!!! :happy2:

Skunkanka super że Wojtas spoko zniósł szczepienie no i gratki z okazji nowego autka :-)

Viola to ja walczę z rozstępami............ ooo to zaraz sobie zakupie ten krem. :tak::tak:


Manja
twojemu skarbkowi też buziaki!!! :-)

Pozdrawiam :happy2:
 
Witajcie

Spaczyna wow pierwszy ząbek, gratulacje!
Wiki witaj
Madzia buziaki dla Domisia
manja buziaki dla Wojtka
I buziaczki dla wszystkich dziś świetujących
skunkanka gratuluję czerwonej bryki

U nas też w końcu deszcz. Przyda sie troche chłodu po tych upałach, tylko najgorsze jest to że w taką pogode młody jest mega marudny:no:
 
Wojtas dał niezły popis... spał 3 godziny, obudził się, pojadł, bawił się radośnie gugając trzy godziny, po czym nagle ryk i rączki:baffled: i tak ostatnią godzinę spędziłam. Po czym nagle fu! i gorący, 38,5 w dupce, czopa dostał i w końcu padł. Ale i tak jest znacznie lepiej, niż ostatnio. Zresztą moja mama, która profilaktycznie przyjechała ze wsparciem technicznym, zdziwiona była, co to była za szczepionka, bo Młody podłapał nagle nowe gugające dźwięki:-p
 
skunkanka - gratuluję bryki!!! Mój pierwszy samochód to czerwone punto wspaniale wspominam :-) i oby Ci się dobrze prowadził :tak: - hmm mam sentyment ...:sorry2:
 
reklama
Dobry wieczór wszystkim!!1

Jutro postaram się wpaść do nas wcześniej bo doczytać wszystkiego ciężko bardzo.... Coś jest nie tak mała ma zapuchnięte bardzo oczy pewnie coś ją uczula.Wolę żyć w słodkiej niewiedzy:-):-)....
Dziekuje za przyjęcie

marys moja Majeczka od urodzenia do około 3 miesiąca budziła się raz na karmienie, a teraz to juz nie budzi się wogóle :-)

Nie ma sprawy:-D:-D,ty to za dobrze nie masz??? Cała noc przespana... ja mam jedno karmienie w porywach do 4:-D:szok::-D:szok:
dobra widze ze nie doczytam tyle namazalyscie
witam nowa kwietniowke
ja wrocilam wlasnie z ambasady i paszport do odebrania 25go
A ja zastanawiałam sie gdzie cię wsysło na cały dzień,normalnie już martwić się zaczęłam:confused::confused:
Idę doczytać jeszcze jeden wątek i lulu....kolorowych snów
 
Do góry