reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Hejka

Ostatnio coś brak u mnie weny do pisania, chyba z gorąca jakieś lenistwo mnie ogarnęło, mężuś na urlopie i ciągle coś robi w ogrodzie przy domu - teraz schody z tarasu a wcześniej sadził drzewka. Ja dzisiaj byłam z Alexem na szczepieniu i złapałam doła bo niuniek przybrał przez miesiąc tylko pół kilo, wcześniej martwiłam się że przybrał za dużo a teraz na odwrót, chyba przez te upały jakoś trochę mniej je i mniej przybiera ale ja się martwię.
Jedna córcia w Anglii u rodzinki, druga córa codziennie przesiaduje nad jeziorem, ogólnie wszystko ok.
No to ja też zmykam na Sopot.

Buziaki dla 4miesięczniaków. Szkoda że o nas nikt nie pamiętał.
To pa
 
Klucha---ja mialam podobna sytuacje ze sprzataniem co Ty ale po prostu zglosilam ten fakt do landlorda i on ich nastraszyl.Bylo po klopocie.

no tylko ze to oni wynajmuja chate muj jego siorka i jej maz ja doszlam i nie mam co sie tak panoszyc gdybym mogla to bym juz dawno cos zrobila, tylko nie chce byc ta zla

spaczyna gratuluje pierwszego zeba
 
Gosiaczek - troszkę mało tej wagi przybyło, a co lekarz na to ??
(Zresztą co ja się o opinie lekarza pytam, na dzisiejszym szczepieniu lekarka nawet nie zapytała jaką mam diete, ale oczywiście założyła, ze jest WYSTARCZAJĄCA aby nie podawać vit. K ....)
Nie martw się, jak mały pogodny i nie widać aby głodował to jest wszystko ok :-)

Ja siedziałam w tym tygodniu dość intensywnie na własnym blogu (korzystając z nieobecności starszych dzieciaków). No i piekłam ciasta. No i jeszcze zmarła moja babcia - mama mamy. Wczoraj był pogrzeb. Nie byłam, bo to bardzo daleko. Poza tym, jakoś tak wyszło że kontakty ograniczały się z mojej strony do wysyłania kartek. Niemniej, szkoda czlowieka :-(
 
ale jestem..... miałam tyle czasu żey was doczytać, to jak już zaczęłam to zobaczyłam, ze dużo z was ma nowe suwaczki, no i pozazdrościłam, ale nim sobie przypomniałam jak to się robi to trochę minęło, normalnie masakra ze mną :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
młody obudził się o 18:30, godzinkę był aktywny - powiedzmy bo widziałam że mu się chce spać, ale chciałam go przeciągnąć, żeby nie zrobił pobudki w nocy na zabawę, no i padł o 19:30, mam nadziję że ładnie prześpi do rana, no z jedną - dwoma pobudkami na cyca;-)

gosiaczek, trzeba się przypomnieć! :tak: wszystkiego naj dla Twojego Alexa z okazji 4 miesięcy i tygodnia, bo to też taka okrągła data
 
gosiaczek, trzeba się przypomnieć! :tak: wszystkiego naj dla Twojego Alexa z okazji 4 miesięcy i tygodnia, bo to też taka okrągła data


no to dzięki bardzo.

Patewka no trochę mało- fakt ale może to przez to gorąco, zaraz Go jeszcze nakarmię na śpiocha.

Słodkich snów- zmykam do łóżeczka przytulić się do mężusia.
 
Mam neta!!!!! mam neta!!!! :-):-)
Przeleciałam po łebkach:zawstydzona/y: Malutka, Spaczyna super,że wyniki ok:tak:
Pogoda jest boska!!! Nareszcie temperatura nie przekraCZA 30st, a łysy nie daje po oknach. Ususzył mi wszystkie kwiatki skubaniec :wściekła/y:.
Ty co to jest ten łysy?
Łączę się w bólu.U mnie co prawda nie pada ale jest chłodno tak ze 23 stopnie....a ja pragnę tych 30 i bezchmurnego nieba!!!!
A nakopać Ci?????:-p

Wczoraj jakas kobieta (moher) po uwaznym i dosc dlugim obserwowaniu Alexa zwrocila mi uwage ze nie powinnam go az tak bardzo opalac:-D:-D:-D:-D:-D
Myslalam ze sie zsikam!!no ale nie wwyjasnialam ze to mulat bo by mnie jeszcze wygonila ze sklepu:tak:;-)
Trzeba było powiedzieć, że jedzie na Kubusiach...

U nas w porzo, skończyliśmy 4 miesiące, upał nas dobija sporadycznie, czeka nas naprawa piździka, bo się okazało, że poszły uszczelki na półosiach a amortyzatory z przodu smutno wiszą... no cóż. Życie.

Buźka dla Was!!!!
 
Hej babki:-)
Ja wlasnie siedze i maluje paznokcie:-)Jeszcze zostalo mi kwiatoszki porobic i bedzie git:tak:Zdazylam wszystko zrobic.Posprzatalam,poprasowalam,spakowalam nas(jeszcze jutro rano dopakuje pare rzeczy)wykapalam sie,wydepilowalam i wyrwalam sobie brwi.Czuje sie o wiele lepiej!!!!
Za pol godz mezus z pracy przyjezdza,moze mnie zastanie malujaca paznokcie.
Moj misiek juz spi prawie 2 godz wiec pewnie jeszcze godz i sie obudzi na jedzonko.
Ide na inne watki i spadam konczyc paznokcie i spac.
Dobrej nocki
 
Sąsiadki nie zastałam, pewnie wyjechała na weekend. :-p Spróbuję w niedzielę wieczorem, mam nadzieję że nie będzie padać bo dowody rzeczone mi zmyje. :dry:

Uciekam do łóżka.

Dobranoc. :-)
 
reklama
witam
czyzbym byla dzis pierwsza???
hania obudzila sie na zarelko i spi dalej a ja juz nie moglam zasnac :-(
u mnie jak zwykle pada i nici ze spacerku chyba ze cos sie poprawi
 
Do góry