reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
ni nic mi nie da zrobic dzis ten gnojek!!!marudzi i placze od6 rano!!a musze sie troszke podszykowac bo dzis spotykam sie z Asia100 i Gosha najprawdopodobniej tez bedzie.
MARYS BUZIAKI DLA MARCELKA!

Wczoraj jakas kobieta (moher) po uwaznym i dosc dlugim obserwowaniu Alexa zwrocila mi uwage ze nie powinnam go az tak bardzo opalac:-D:-D:-D:-D:-D
Myslalam ze sie zsikam!!no ale nie wwyjasnialam ze to mulat bo by mnie jeszcze wygonila ze sklepu:tak:;-)
 
Witam ze słonecznej Łodzi!!!

U naas wszystko w porządku,mała śpi .Jabłuszka łyka jak gęś kluseczki....Mam zaje...tą migrenę od 3 dni mnie ta franca trzyma .Żeby tylko bolała głowa ale ja mam cały komplet gratisów ..światłowstręt,nadwrażliwość na zapachy,wymioty,rozwlnienie:-:)-( opcja ful wypas...żyję dzięki tabletkom przeciwbólowym w ilości mocno niewystarczającej(karmię),kompresom a i tak umieram....
wstyd się przyznać ale ja byłam... tylko że czasu mi na znajomych brakło więc się z nikim nawet nie umawiałam... może powtórzymy na jesień to wtedy się odezwę :D
Dobra zapraszam!!!!
Ja wł ansie przeleciałam się odkurzaczu. A zaraz będę dzierżyć mopa w ręce. Marcel ogląda karuzele i śpiewa do niej.
Ja mam męża ,on mi wczoraj posprzątał,polatał na odkurzaczu i na mopie!!!!Dziś w akcie podzięki robię mu knedle ze śliwkami:tak::tak:
Wczoraj jakas kobieta (moher) po uwaznym i dosc dlugim obserwowaniu Alexa zwrocila mi uwage ze nie powinnam go az tak bardzo opalac:-D:-D:-D:-D:-D
Myslalam ze sie zsikam!!no ale nie wwyjasnialam ze to mulat bo by mnie jeszcze wygonila ze sklepu:tak:;-)
:-D:-D:-D:-D,gdzie ci ludzie żyją????
mowie Ci popatrzyla sie na mnie jak na wyrodna matke !!! czemu starosc najczesciej jest taka zlosliwa i zgryzliwa??ja tez taka bede???
Ja kazałam się zastrzelić jak będę mocno upierdliwa:-):-):-)

Całuski dla szacownych jubilatów Marcelka i Patryka:happy2::happy2:
 
dzis spotykam sie z Asia100 i Gosha najprawdopodobniej tez bedzie.

udanego spotkania :-)

Wczoraj jakas kobieta (moher) po uwaznym i dosc dlugim obserwowaniu Alexa zwrocila mi uwage ze nie powinnam go az tak bardzo opalac:-D:-D:-D:-D:-D
Myslalam ze sie zsikam!!no ale nie wwyjasnialam ze to mulat bo by mnie jeszcze wygonila ze sklepu:tak:;-)

:rofl2::rofl2::rofl2:

buziaki dla wszystkich czteromiesięczniaków
:-)
 
eh...ja tez nie moge nic zrobic przez Dominika.Caly czas je albo trzeba z nim chodzic:confused::baffled:mam dosc a tyle roboty jeszcze mam!!!!!Spal moze z 2 razy po 20 min(nawet nie wiem czy bylo 20min)
Leje sie ze mnie,bo tak goraco,leb mi peka i jeszcze M mnie wkurzyl,bo pojechal wczsniej,bo mial oddac krawat i pasek koledz,bo pozyczal na slub no i zamiast wstapic,oddac i jechac to on se musi u niego posiedziec:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry:
Dobra ide bo karmie miska a on sie wkurza,bo cycek mu wypada.
 
reklama
doczytuję z grubsza, daje znak, że żyję, całuję wszystkie czterymiesięczniaki:-D
idę przewietrzyć mózg po nocnej pracy

trzymajcie się!
 
Do góry