reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Buziaki dla 4miesięczniaków. Szkoda że o nas nikt nie pamiętał.
Nie chciałam ciebie tym zasmuć. Ja bezpośrednio napisałam o naszych 4 miesiącach i jakby wymusiłam buziaki :zawstydzona/y:

Och noc jak to u nas noc. Wstawałam chyba z 5 razy. Marcel się budzi i hasał po łóżku. A jak o 6:30 wzięła go do swego łóżka to tak się kręcił wiercił i przewracał :-) Chciał się przytulic do mamusi :-)
Już obejrzeliśmy poranny program i odrobinę zabawy. Marcel padł i ma drzemkę a ja kawusi i bb :-)
 
reklama
Ma_Dunia, trzymam kciuki za hortensje, może to podlewanie nie wiadomo czym jeszcze jakoś nadrobią? :tak: ja dziś idę polować na tuipany i inne cebulkowce na taras.
poza tym dziś przujeżdza teściowa, więc pewnie do Was nie bardzo bedę miała jak zajrzeć przez weeekend:-( już tęksnię:-)
aaa.., no i jedna sprawa - tak jak pisałam, uczę małego zasypiać samemu. od poniedziałku. dlaej brak efektów, tj. zasypia, ale po 1,5-2 godz marudzenia, uspokajania, odkłądani, płaczu, marudzenia, uspokajania, odkładania, płaczu... i tak w kółko. :baffled:wciąż jest tak samo. Albo ja coś robię zupełnie nie tak, albo młody jest jeszcze na to niegotowy.oczywiście o spaniu całej nocki albo spaniu w nocy u siebie w łóżku. Dziewczyny, może Wy mi cos jeszcze doradzicie? bo serce mi sie kraje, jak on tak płacze odkładany, ale usypianie go 2 godz na rekach wykancza moj kregoslup i życie malzenskie;-)
 
witam sie porannie...my niedawno wstali odsypaili ciężką noc...

nie -nie dziecko
blokersi
jest na nich inny sposb niż grzecznosc o 2 w nocy albo juz o 5 darcie sie z balkonu?;-)
 
Hejka!!!

W nocy mój dzieć pobił wszelkie rekordy wstała o 23.30 i o 1 i o 2.30 i o 5.30 i koniec spania!!!! Po prostu niewytrzymka z niewyrubką....teraz śpi:tak::tak:.Ja już spakowana na działeczkę tylko czekam na menia..

witam sie porannie...my niedawno wstali odsypaili ciężką noc...

nie -nie dziecko
blokersi
jest na nich inny sposb niż grzecznosc o 2 w nocy albo juz o 5 darcie sie z balkonu?;-)
No nie bardzo ale może by ich tak czymś obrzucić;-);-) może przechodzonymi pampersami....albo doniczkami- nie to zły pomysł bo gadowi krzywdę zrobic mozna.... "pachnące" pieluszki lepsze:tak::tak::tak:
 
reklama
a propos blokersow-u nas przed blokiem sa takie wysokie krzaki---tam to sie dopiero dzieje....
no i 2dni temu po raz trzeci rozwalili nam samochod...ale tu powod jest jeden....


a tak w ogole to witam sie
 
Do góry