reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

zycze milego spotkania dziewczyny:tak:

hehe bluebell niezle, niektore baby to tak jakby nieztego swiata, ja mam nadzieje ze na starosc bede spoko babka, bo tak patrze na swoja "babunie" i modle sie zeby tak niesponczyc.

madzia ale sobie narobilas z tym noszeniem mlodego na rekach, ja tak mielam z Julka tragedia oduczanie trwalo ponad tydzien byl wrzask, placz, histeria i wszystko inne ale sie nieugielam, wkladalam mloda do luzeczka i siedzialam obok albo wychodzilam z pokoju ona wrzeszczala ze sasiedzi mysleli ze ja ja bije powaznie jedna babcia zwrocila mi uwage, pierwszego dnia wrzeszczala tak z 3 godziny potem bylo lzej ale najwazniejsez to byc silna i niedac sie nabrac na placz malego potworka bo potem bedzie jeszcze gorzej wiem z wlasnego przykladu, ale po ok 2 tyg niebylo problemu.
zycze aby Dominik chetniej zrezygnowal z maminych raczek, np. teraz zeby niemiec takiego problemu Patryka biore na rece do karmienia albo tak na chwilke pobujac sie tak to on lezy i bawi sie gdzie popadnie, tak jest nauczony i powiem ze on nawet nielubi byc na rekach, jak ktos go bierze to on sie prezy zgina i chce uciekac:-D:tak:
 
reklama
bluebell normalnie sie usmiałam z tej babci hehehehe:-D a swoją droga super miec dziecko mulata piękna skóra...i cudowna uroda :-)

madzia koniecznie musisz małego oduczyc noszenia

i kochane miłego spotkania!:-)

my po spacerze gotujemy obiad bo padne jak czegos nie zjem;-)
 
ja wlasnie ze spaceru wrocilam moja mloda tez upierdliwa dzis ze szok juz mam dosc jeszcze do tego kur... mieszkancy chcaty nadal nie sprzataja i mam chec ich zaje...
a ja golpia sprzatam ale przeciez w syfie nie bede siedziec
 
wiem dziewczyny,ze musze oduczyc noszenia ale ja miekka du...a jestem:zawstydzona/y::-(i jak placze to odrazu Go na rece biore...

aniolek gratuluje oduczenia...ja chyba do tego nie dojde.

blebell hehe usmialam sie z Twojej historii i tej babci:-D:-D:-D:-D

klucha w leb im trza walnac zeby sie opamietali i sprzatali:sorry2:klucha nie dziwie Ci se,bo ja tez bym sprzatala.Nienawidze syfu!!!!

wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych urodzinkowych dzieciaczkow:tak:;-):-)

A moj zarloczek wlasnie usnal przy cycku:sorry2:
 
wiecie co caly moj dzien sie calkiem inaczej potoczyl i nie moglam sie spotkac z dziewczynami:baffled:
straaaasznie zaluje....

Klucha---ja mialam podobna sytuacje ze sprzataniem co Ty ale po prostu zglosilam ten fakt do landlorda i on ich nastraszyl.Bylo po klopocie.
 
moj Patryko tez dzis ma swoje swieto:-)
Buziaki dla Patryka! :-)
Wczoraj jakas kobieta (moher) po uwaznym i dosc dlugim obserwowaniu Alexa zwrocila mi uwage ze nie powinnam go az tak bardzo opalac:-D:-D:-D:-D:-D
Dobre... Tylko nie wiem czy śmiać się, bo to niezła anegdota może być :tak:, czy płakać nad ludzką ignorancją. :dry:
czemu starosc najczesciej jest taka zlosliwa i zgryzliwa??ja tez taka bede???
Niestety Was zasmucę, prawdopodobnie takie będziemy, takie są prawa starości. ;-)



Chyba jej nie pobiję, bo to miła dziewczyna jest, ale wkurzona jestem mocno. :wściekła/y: Niech używa czego chce, tylko niech to nie spływa na moje kwiatki. Jednorocznych raczej mi nie żal, ale krzaki hortensji nadają się do wyrzucenia i ciekawe kto zapłaci za nowe? :dry:

Spacer zaliczony, książka doczytana do końca. :-p Niestety domu nie ogarnęłam, bo Julian dziś mega aktywny i domaga się towarzystwa w zabawie. ;-) Ale mam tyle frajdy z obserwowania jego wyczynów, że sprzątanie niech poczeka...
 
cześć dziewczyny, ja to was chyba nigdy nie doczytam:-D takie płodne jesteście, i nie to żeby Karol był maruda czy coś, po tym szpitalu jest jak aniołek nic tylko się chichra, guga, giga, szaleje na łóżku lub macie, tylko trzeba mieć go na oku, no i w ogóle lubi towarzystwo, bo jak sam na dłużej zostaje w pokoju to podnosi alarm, tak więc absorbuje cały mój czas, a jak już się drzemnie - ostatnio ma książkowe 2 h drzemki o 10 i 16 to wtedy albo coś koło siebie pasuje zrobić, albo kolo domku, no właśnie i jeszcze szukamy cały czas mieszkania, także co robic jest.

A dziś normalnie zszokowałam się, słuchajcie rano oglądnęłam Karolowi dokładnie dziąsełka i nic pusto, na spacerku mi tylko raz zapłakał to go wyciągnęłam i dałam cyca, przychodzimy ze spaceru, a tu patrzę i oczom nie wierzę - mamy pierwszego ząbka, lewa jedyneczka :tak:, no i patrząc na to wszystko to całkiem bezboleśnie wyszła, pewnie nie długo wyrżnie się druga, oby wszystkie ząbki wychodziły tak bezproblemowo :-D

Wszystkiego najlepszego dla solenizantów dzisiejszych !!!

ide poczytać was na zamkniętym, bo tam to się nigdy nie odkopię... póki młody śpi:-)

a i udanego spotkania dziewczyny!!!
a nasze szykuje sie na 13.09, już zarezerwowałam czas!
 
mamy pierwszego ząbka, lewa jedyneczka :tak:
gratulacje dla Karolka!cmok!

i jeszcze buziaki dla Patryka!!!

mój dzieć tez jest mega aktywny w dzień, domaga się tego żeby być przy nim i patrzeć jak fika i z nim gugać, w łóżeczku co chwila leży na brzuchu i potem stękanie i wolaniie o pomoc bo samodzielne przekręcenie na plecy ne zawsze wychodzi

teraz siedzimy sobie w trójkę, M. będzie ogladał mecz w tv, a ja będęnas pakować na jutrzejszy wyjazd do gorzowa

bluebell - z Twojej historii z babcią to nie wiem czy śmiać sięczy płakać, szkoda że nie dalaś rady na spotkanie z dziewczynami

miłego wieczoru
 
Dla Marcelka i Patryczka mega buziaki z okazji 4 miesięcy :-)
Dla Kajtusia mojego też, bo dzisiaj jego imieninki, a 4 miesiączki kończy jutro :tak:

Z okazji imienin Kajcio dostał 4 szczepiony, darł się okropnie, ale już nie pamięta ;-) Teraz oglądamy Sopot Festiwal :-):blink:
 
reklama
Do góry