reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

hej kwietnioweczki meldujemy sie z domku:-) wczoraj zostalysmy wypisane, czujemy sie super, olek jest przeszczesliwy:-), m. oszlal na punkcie corki, ja po cc czuje sie lepiej niz po sn:-) niunia spi, je i robi mega kupy:-D. wszystkim mamusiom gratuluje dzieciaczkow, a tym ktore jeszcze czekaja cierpliwosci.
didi zauwazylam, ze nasze niunie urodzily sie tego samego dnia:tak:
narazie uciekam jak bede miala chwilke to wstawie zdjecie na zamknietym
pozdrawiamy goraco wszystkie kwietnioweczki zuzanka i ja:-)
 
reklama
DZIEKI WOŁAM LEKARZA!!

Jak to się stało że nikogo jeszcze nie ma???

Wszyscy rodzą??? Albo śpią???

Witam się cieplutko i idę poczytać inne fora.
 
Ja sie melduje:):tak: Jeszcze w dwupaku;-);-), ale wczoraj wieczorem dostalam takie mega skurcze, że ledwo doszłam do łazienki, wzięłam ciepła kapiel i juz było lepiej. Noc mialam niespokojną:-(, od rana czuję znów jakies skurcze ( ale zapewne to falszywy alarm:-:)-() wiec czekam spokojnie. Dzis ide na ktg i zobaczymy co ta machina pokaże;-)
Pozdrawiam
 
Witajcie!!!

DZIEKI WOŁAM LEKARZA!!
Jak to się stało że nikogo jeszcze nie ma???
Wszyscy rodzą??? Albo śpią???
Witam się cieplutko i idę poczytać inne fora.
Daj znać co powie lekarz.Mam nadzieję, że to nic takiego, a przynajmniej się uspokoisz.
Ja myślę, że ta cisza na forum spowodowana jest tym, że mamusie już "rozpakowane" muszą najpierw oporządzić swoje pociechy, nim w biegu do nas wpadną. A my, biedne "dwupaki" nie mamy już siły meldować się kolejny dzień z ogrooomnym brzuchem ;-)
Przynajmniej jeśli chodzi o mnie, to wolałabym już pochwalić się jakimiś osiągnięciami na wątku "pomniejszamy się", a nie wciąż żreć i dalekim łukiem omijać już wagę i lustro nadal tocząc się:sorry:
Ech, no ale co zrobić... Trza czekać. Uparciuchy kiedyś wyjdą...
 
Czesc laseczki!!!!!

No to ladnie się dziewczynki posypały, ja nadal 2w1 i juz chyba tak zostanie :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Jutro na patologie na 8 idę , więc może wykurzą mi małego :-):-)

Kurcze to dwupakow jest juz strasznie mało...... z tego co mi sie wydaje to tylko kilka!!!! No ale co sie dziwić przecież to koniec kwietnia!!!!
 
Witam dziewczyny!!!!
Ja po kolejnym aktywnym weekendzie, spędzonym głownie na Spacerowaniu i innych przyjemnych czynnościach, zaczynających się na literkę S, nadal z mała niunią w brzuszku. Mam wrażenie, że czas coraz wolniej płynie. O ile cała ciąża minęła mi bardzo szybko i bezproblemowo, tak teraz dłuży się niemiłosiernie - dokucza niedospanie i puchnące nogi.
Ech! pozostaje mieć nadzieję, że to już lada chwila - czego innym 'nierozpakowanym' życzę:)
 
reklama
no u mnie jutro 42 tydzien !!!! Wiec dlatego do szpitala mnie biorą :sorry::sorry:

Wczoraj na KTG pokazywalo skurcze równe praktycznie 0, więc bez wywołania się nie skończy....... lekarze powiedzieli, że mogę i nawet cesarke mieć, jeśli nic na mnie nie podziała :baffled::baffled:

Ale mam nadzieję, że jutro już utulę swojego uparciucha ;-);-);-);-)
 
Do góry