reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam

milego weekendu:tak::-)

u mnie super pierwszy dzien wiosny sloneczko swieci cieplo jest no super poprostu, zjadlysmy z J sniadanko i idziemy na spacer:)

3majcie sie dwupaczki:tak::-)
 
reklama
Witajcie :-)
Słonko mam za oknem, słonko!!!
Wczoraj do 23 M. malował w naszym nowym domku sufit, z żółtego na jaśminowy, a ja siedziałam i sie skurczałam delikatnie, ale jak wróciliśmy do M. do łóżeczka wszystko przeszło. Oprócz harców Kajtusia - całe popołudnie tak szalał, że bałam się, że sie poobracał. W poniedziałek się okaże.
Super, że Hania już jest z nami, czekamy na resztę kwietniowych maluszków, a najbardziej na te swoje :tak:
No to ja się zbieram na dalsze remonty, kuchnie robią mi już 2 tygodnie i nie mogą sobie poradzić, montery od siedmiu boleści. Musze ich popilnować dzisiaj :tak:
Miłego i słonecznego dzionka życzę!! :-)
 
ja się witam serdecznie:-D
ale miałam noc :szok:
moja koleżanka która miała termin na 11 kwietnia dzisiaj w nicy urodziła:szok: nie miała żadnych objawów ale ciśnienie jej skoczyło do 180 /100 i pojechali do szpitala tam zmierzyli i dalej rosło a wiec wzięli ją od razu na stół i miała cesarkę. dzidziuś :-)chłopiec waży 2600g i ma 52cm. Maleństwo ale chyba wszystko ok bo nic nie mówił szczęśliwy tata:tak:
cała noc nie spałam bo się przejmowałam a teraz jestem padnięta:-(
idę teraz posprzątać lekko:rofl2:
później was doczytam
 
czesc dziewczyny:-)
ja dzisiaj wstalam z dobrym nastrojem:-) sloneczko za oknem swieci, wiec mam nadzieje, ze nic mi dzisiaj humoru nie popsuje:tak:
w nocy jakos dziwnie spac nie moglam:dry: wkoncu zasnelam to snily mi sie takie glupoty, ze szkoda gadac:zawstydzona/y: mezus wrocil z pracy po 6 przebudzilam sie jak mu zaczelam opowiadac moj sen to sie za glowe zlapal:-D hi hi zrobil mleczko z miodem i poszlismy jeszcze spac i wsumie tyle co sie obudzilam i na bb weszlam zobaczyc czy sa jakies nowe dobre wiadomosci;-) nio i powiem wam, ze jak usnelam za drugim razem to snil mi sie moj porod:szok: ale chyba pierwszy raz wszystko bylo tak jak powinno byc, strasznie realny byl ten sen i ani troche glupich rzeczy:szok: wsumie taki porodzik to bym miec mogla;-)
nadii1 to uwazaj dzisiaj na siebie:tak: trzymam kciuki, zebys szczesliwie objechala na ta uczelnie i zeby zadne skurcze, bole itp cie nie dopadly:tak:
didi nio tata to naprawde przejal sie rola;-) zreszta braciszek tez:-D hi hi jak wstalam mialam 4 polaczenia nieodebrane i 3 esy z zapytaniem czy wszystko wporzadku i jak sie czuje:tak:
szczesliwa a ty jak sie czujesz kochana:confused: mialas napisac jak sie czujecie i co u was, wiec czekamy na wiesci:tak:
nio i teraz by pasowalo jakas kawke strzelic, ale chyba poczekam az mezus wstanie, bo samej to mi kawa jakos tak dziwnie nie wchodzi;-) pozniej o ile pogoda sie nie zepsuje to moze na jakis spacerek sie wybierzemy:tak: coprawda w planach byly wielkie porzadki przed moim pojsciem do szpitala, ale az zal nie skorzystac ze sloneczka;-):tak:
zycze wszystkim udanej soboty i mam nadzieje, ze to znow bedzie dzien dobrych wiadomosci:-):tak:
 
hey kochane!

i ja sie witam z rana

dziekuje za miłe przyjecie z powrotem...

fajnie jest wrócic i widziec jak sie rozpakowujecie :-) ja musze poczekac moja niunia musi urosnac -musi...ech...dobrze po tyvh 3 tyg w szpitalu wrócic do normalnosci...

troche nadrabiałam i widziałam,że miałyscie trola ble...nie za bardzo zajarzyłam o co tam chodziło ale niezle...
 
laski dzisiaj dosylam juz ostatnia liste do zamknietego. i sa to dziewczyny:
niuni4
malgosiak.p
zuziunia
nesa
Siruna
Asia100

jesli ktoras jeszcze nie ma to prosze powiedziec ...popoludniu wysylam do Administratora
 
laski dzisiaj dosylam juz ostatnia liste do zamknietego. i sa to dziewczyny:
niuni4
malgosiak.p
zuziunia
nesa
Siruna
Asia100

jesli ktoras jeszcze nie ma to prosze powiedziec ...popoludniu wysylam do Administratora

wielkie dzięki didi

u mnie noc bardzo niespokojna- straszne bóle kości (biodra, kręgosłup, kość łonowa) MASAKRA
miejmy nadzieje ze dziś będzie lepiej
u mnie słoneczko było , ale się skończyło;-)
 
Czesc Laseczki, witam sie z Wami wiosennie!!!

Robimy dzisiaj dzien wagarowicza?:-):-)
witam sie dzis jakos slonecznie,
jesli chodzi o wiosne to ma byc od kwietnia dopiero:szok: ale super dzien byl wczoraj,nie?kwietniowki wziely sie ostro do roboty:-p ceikawe co przyniesie dzisiejszy dzien:tak:
Ma Dunia Ty sie kochana nic nie martw ja tez bede kwitnac w tej ciazy pewnie do maja:wściekła/y:
A Kainkas to miala sn? ale sliczna ta jej malutka.Ja dzis jade do kolezanki poniewaz jako przyszla matka chrzestna postanowila wydac troche kaski na moje niuniu i chce zebym sobie sama wybrala.Ja sie nawet wyspalam ale mialam potwornie glupie sny.Snilo mi sie ze wygrlalam aukcje na allegro-laktator za 2zl:-D
Ty no to ekstra taka aukcja:-)
hej, hej!

i ja się witam:happy:

słońce za oknem ! ale pewnie raczej mroźno;-)

biedne jesteśce z tymi nockami, Maks spał do 8.30 i my też pospaliśmy:-) ja śpię jak dziecko - padam i śpię i mogłabym tak spać dłuuuuuugo no ale Maks dłużej nie daje:sorry2:

idę zrywać folie i taśmy bo pokój Julusia pomalowany:-):-):-)

a ! no i wczoraj w nocy weszliśmy przed snem na allegro a tam jakiś nocny marek wystawił w nocy wózek, którego szukaliśmy w super cenie - zastanawialiśmy sie jakieś 30sekund tak więc mamy wózek w boskiej cenie ze wszystkim - kolor jasno niebieski!!!!!!:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Nooooo Kochana gratuluje!!!!
Witajcie :-)
Słonko mam za oknem, słonko!!!
Wczoraj do 23 M. malował w naszym nowym domku sufit, z żółtego na jaśminowy, a ja siedziałam i sie skurczałam delikatnie, ale jak wróciliśmy do M. do łóżeczka wszystko przeszło. Oprócz harców Kajtusia - całe popołudnie tak szalał, że bałam się, że sie poobracał. W poniedziałek się okaże.
Super, że Hania już jest z nami, czekamy na resztę kwietniowych maluszków, a najbardziej na te swoje :tak:
No to ja się zbieram na dalsze remonty, kuchnie robią mi już 2 tygodnie i nie mogą sobie poradzić, montery od siedmiu boleści. Musze ich popilnować dzisiaj :tak:
Miłego i słonecznego dzionka życzę!! :-)
Tia, montery...wlasnie dlatego sie nauczylam jak najwiecej sama robic, a reszte robi M:-):-) Ale Kochana, jak to mawia moja mama - placisz, wymagasz. A nam sie "specjalisci" rozbestwili cos ostatnimi czasy...
hey kochane!

i ja sie witam z rana

dziekuje za miłe przyjecie z powrotem...

fajnie jest wrócic i widziec jak sie rozpakowujecie :-) ja musze poczekac moja niunia musi urosnac -musi...ech...dobrze po tyvh 3 tyg w szpitalu wrócic do normalnosci...

troche nadrabiałam i widziałam,że miałyscie trola ble...nie za bardzo zajarzyłam o co tam chodziło ale niezle...
Kochana, jak to fajnie, ze wrocilas:-):-):-):-)

U nas na dworze nie za bardzo, ale ja to chromole. Ubralam sie we wsciekle zolty polarek z rmf, kolorystycznie ni huhu do mnie nie pasuje, ale nic to, grunt, to sie wprawiac w wiosenny nastroj:-)

Milegro dnia
 
reklama
Witam, ja właśnie sobie siedze przed kompem i wkońcu was doczytałam, u mnie chumorek ok, :-Dmuszę sie pochwalić wkońcu kupiliśmy łóżeczko i reszte potrzebnych rzeczy dla Julki, wózek ogladałam ale jakoś nie miałam weny do zakupu więc z wózkiem jeszcze trochę poczekamy, mój mąż wkońcu kończy remonty mieszkania zostanie pomalowanie pokoju dzidzi naklejki i te sprawy. Dziś nie mam skurczy i czuje się nawet dobrze, tylko ciagle obrzeram sie jeżykami, nie mogę się powstrzymać, jak tak dłużej będzie to przytyje z 10 kg ha,,ha
:-).To tyle narazie , pozdrawiam serdecznie w pierwszy dzień wiosny.
 
Do góry