reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Tyyyyyy Ancia przypomnialas mi o jezykach...ale takich innych, z krowek albo tofikow, maselka i ryzu dmuchanego...ciekawe, czy jeszcze gdzies mozna dostac ryz dmuchany:dry:

A tak a propos spania - padam jak kaczka ok 1 w nocy i spie sobie do 10 co najmniej, z jedna przerwa na siku:-) mnie dla odmiany sie dzisiaj snilo, ze byl przetarg na projekt kubeczka dla Juniora, oczywiscie wygral kubek z aniolkami z Kaplicy Sykstynskiej, moj ulubiony motyw:-)

Madzia_Singh jak sie czujesz?
 
reklama
laski dzisiaj dosylam juz ostatnia liste do zamknietego. i sa to dziewczyny:
niuni4
malgosiak.p
zuziunia
nesa
Siruna
Asia100

jesli ktoras jeszcze nie ma to prosze powiedziec ...popoludniu wysylam do Administratora

Didi słonko a ja????

U mnie noc przegwizdana od 23 do 4 nad ranem miałam jak zwykle bóle takie że szok:szok::szok::szok::szok: o 6 powtórka z rozrywki ale do szpitala nie jadę mam dość chyba że bóle w dzień się będą nasilały, ja już po śniadanku i zakupkach ba nawet odkurzyłam mieszkanko,muszę jeszcze umyć podłogę przesunąć szafkę i przestawić łóżeczko i skręcić przewijak :-D:-D:-D wszystko do 15 a później mam labę(no jeszcze jakiś obiadek skonstruować). Pozdrawiam wszystkie kwietnióweczki ze słonecznej Łodzi:tak::tak::tak::tak:
 
Hej Kwietnioweczki:)
Ja tez w nocy nie spalam gdyz nad moim mieszkaniem byla imprezka myslalam ze zwariuje:(
Moj kochany M wczoraj stwierdzil ze brzuch mi sie opusicil i wygladam jak swinia na proszeniu strasznie mile slowa a i jeszcze na NK pokazywal mi swoja byla a ona taka szczuplutka :( wredny jest no ale coz pewnych rzeczy faceci nie rozumieja
brzuchol mnie boli ale za to lepiej mi sie oddycha jak maly tak na dole siedzi jutro ruszamy na pysznego grilla:) pewnie ostatniego przed porodem a teraz ide skrobac golabki:) pozdrawiam i zycze milego dzionka
 
powinnas miec dostep... bo wysylalam ostatnio kilka dziewczyn...min.Ciebie....
Didi ja tez nie mam jeszcze dostepu a z tego co pamietam posylalas ostatnio liste i ja tez tam bylam no chyba ze nie umiem tego watku znalezc ale w razie czego jakbys mogla poslac jeszcze raz to bylabym wdzieczna :):tak:
 
hmm, też bym zjadła, no nic na razie zmykam odwiedzić rodziców, potem do apteki i na zakupy, więc może gdzieś upoluję.

A tak w ogóle, bo zapomnialam wczoraj napisać, że białego jelenia znalazlam w pierwszym lepszym sklepie, a nastawiłam się na wilekie poszukiwania, także u mnie nie było problemu z jego znalezieniem.
 
reklama
Didi słonko a ja????

U mnie noc przegwizdana od 23 do 4 nad ranem miałam jak zwykle bóle takie że szok:szok::szok::szok::szok: o 6 powtórka z rozrywki ale do szpitala nie jadę mam dość chyba że bóle w dzień się będą nasilały, ja już po śniadanku i zakupkach ba nawet odkurzyłam mieszkanko,muszę jeszcze umyć podłogę przesunąć szafkę i przestawić łóżeczko i skręcić przewijak :-D:-D:-D wszystko do 15 a później mam labę(no jeszcze jakiś obiadek skonstruować). Pozdrawiam wszystkie kwietnióweczki ze słonecznej Łodzi:tak::tak::tak::tak:

adusia masakra ty jesteś niemożliwa:szok:
ja posprzątałam w łazience i WC i jestem padnięta:szok::szok::szok::szok:
 
Do góry