reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Adusia dzieki, w takim razie trza sie na poszukiwania udac:-) No, cale szczescie, ze wrocilas, bo wiedzialam, ze cos za mna chodzi, a teraz juz wiem, ze jezki:-):-):-):-)
Troche mnie szlag trafia, bo dzisiaj M postanowil po pracy oproznic maly pokoj, jeden jedyny, ktorego nie ruszalismy przy remoncie, a w ktorym pozostalo "aromatyczne" wspomnienie tego, co sie tu dzialo przed nami... bedzie rozkrecal meble, zrywal tapety, rabal rogowke i mnie bierze, bo normalnie to to moja robota byla.....:wściekła/y::wściekła/y: jeszcze se kiedys nadrobie, zawsze mozna u dziadkow na parterze jeszcze remont zrobic:-)
 
reklama
a u mnie słonko....ale korzystam z balkonu co by nie chodzic... i zaraz bede wcinac nalesniczki w menu szpitalnym ich było brak hihi:-)
 
zrobilam tmat gdzie jest tylko adres watku zamknietego...
juz niebedzie trzeba go szukac..pozniej poprosze o doklejenie go za sama gore..ale to jak bede wysylala liste z reszta dziewczyn
 
Sylwia na stronie głównej forum szukasz Zwiazki rodzinne (mniej więcej na wysokosci strony 3/4 - następnie Album rodzinny i jak masz dostęp to w albumie rodzinnym są Kwietniowe mamy '09:-)

A u mnie pogoda do bani dzisiaj, jak to w weekend........
slicznie dziekuje:)

Didi mam dostep dziekuje:)
 
reklama
u nas pogoda tez sie skopala:dry: slonko gdzies zniklo i jest szaro i ponuro:dry:
bylismy na zakupach i jak wrocilam do domu to sie zalamalam:zawstydzona/y: moje psice chyba bardzo sie nudzily, bo balaganu narobily takiego, ze szkoda gadac:wściekła/y: mnie rece opadly bez kitu:zawstydzona/y: jedyny komentarz jaki zrobilam do tego "artystycznego balaganu" brzmial: "kochanie wyobrazasz sobie, ze wracamy z synusiem ze szpitala i zastajemy cos takiego w domu??" zalamalam sie i jednoczesnie taka wizja mnie przerazila na maxa:zawstydzona/y:
mezus wzial sie za sprzatanie, a ja zaraz mam mu zamiar pomagac, nio ale wpadlam zobaczyc co tu ciekawego slychac;-)
adusia3 podeslij do mnie troche tego powera, bo by mi sie teraz przydal;-) ty i tak juz dzisiaj sporo zrobilas, wiec odpoczynek by ci sie przydal;-)
 
Do góry