reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Jejku ale sie zaczeło :-)
Gabi jak u mnie cos sie wydazy to tez przekazesz ta nowinke???Bo wkoncu sąsiadki jesteśmy...hehehhe
DOBRANOC LASKI.
 
Och 2 maluszki :-) tak od razu na początek :-)
Cudnie!! teraz tylko patrzeć i czekać jak po kolei biedzimy sie rozsypywać ( ja to zamknę listę jak nic)
aha83 dawno nie pisała i się martwię o nią.

ja podarłam się dziś z moim M i mam zły nastrój. Czytałam was za dnia ale nie miałam weny do pisania.
Spokojnej nocki.
 
chwile nie zagladalam tutaj i tyle dobrych wiadomosci:-):-):-) poprostu super, az mi sie humorek poprawil jak to czytalam:-):-):-)
szczesliwa i adusia jak milo widziec was spowrotem:-):tak: ciesze sie, ze u was i wszystko wporzadku:tak::-)
klucha ty tez witaj spowrotem i naprawiaj szybciej ten komputer, bo wiesci do nadrobienia bedziesz miala co nie miara:tak:;-)
kainkas gratuluje:-):tak: nio i zycze wszystkiego dobrego:tak:powiem szczerze, ze troche mi ta wiadomosc humor poprawila, bo pamietam, ze ty mialas podobny problem do mojego, a jednak wszystko dobrze sie skonczylo:tak:
nio i gratuluje wszystkich pozostalych dobrych nowin, od lekarzy i dobrych wynikow badan:tak::-)
a ja sama w domu zostalam i tak dziwnie sie czuje:dry: mam nadzieje, ze nic ciekawego sie nie wydarzy i ze noc bedzie spokojna.. brzuch kurczy mi sie dalej, ale juz nie tak czesto jak do poludnia.. nio i chyba zaczal odchodzic mi czop.. nio, ale wiadomo, ze wszystko jeszcze moze potrwac.. nio a u mnie w rodzince ogolna panika wystapila i cochwila ktos wydzwanial i pytal jak sie czuje i czy jeszcze w domu jestem:baffled: a powiedzialam tylko tacie, ze nienajlepiej sie cos czuje, nio a on juz obdzwonil wszystkich:baffled: jednak on to naprawde prze agent jest;-)
 
Ja idę już spać, rano do szkoły... Jak będę miała możlwiość do poczytam was jutro wieczorkiem, a jak nie to do niedzieli kochane!
Trzymam za was mocno kciukasy babki!
Miłego weekendu
Dobranoc
 
O dziękuję malutka za wieści. Gdzieś przeoczyłam tą informacje o siostrze. I tak dumałam co u niej. Bo to jakieś dziwne troszkę jest,:zawstydzona/y: ale jak my mamy termin koło siebie to tak człowiek bardziej się utożsamia.
A tatę to naprawdę masz giganta :-)
Ja mam skurcze. Takie delikatne skurcze szyjki. I tak myślę ze to przez tego mego M. Bo tak mnie zadrażnił ze od południa chodzę wściekła. :wściekła/y::wściekła/y:
Ale on oczywiście dla siebie jest święty i według niego to ja wymyślam a on nic złego przecież nie zrobił. :angry: Tylko wynosić go na ołtarze po prostu. :crazy:
Ale nie pisze bo zaraz się wścieknę jeszcze bardziej.:baffled:
 
hej!

doczytałam ... ale dobre wieści :happy::happy::happy:

adusia, szczęśliwa - fajnie, że jesteście i wszystko ok:happy:

malutka - trzymaj się dzielnie i proszę nie myśleć za dużo, bo wszystko będzie oki:happy:, do szpitala obowiązkowo książka, gazetki i mp3.co by za dużo nie słuchać strasznych opowieści sąsiadek;-)

a ja się pytam - gdzie ta wiosna ????? buro i potwornie zimno !!:crazy: smętnie mi się dzień z rana zapowiadał i już chciałam Wam pomarudzić, ale niespodziewanie zaprosiła się do nas kumpela z miesięcznym synkiem - więc razem było nam już całkiem wesoło:happy:
 
reklama
marys16 nio to zycze poprawy nastroju i poprawienia stosunkow z mezusiem;-)
koga dzisiejsze wiadomosci od kainkas jakos mnie pocieszyly:tak: a jesli chodzi o gazetki itd do szpitala to u mnie sie to nie sprawdza, bo cienko u mnie z koncentracja i skupieniem uwagi przez dluzsza chwile na jednej rzeczy;-) wiem, bo ostatnio nabralam gazet, posciagalam pare filmow na koma i jakos mi sie to nie przydalo:dry: moze dlatego, ze ja raczej rozgadana jestem i naokraglo gadalam z kolezankami;-)
nio a jesli chodzi o mojego tate, to on nadrabia za obojga rodzicow;-):-) w przeciwienstwie do "matki" sie interesuje.. dzisiaj nawiasem mowiac mielismy ta "przyjemnosc" sie z nia widziec i ani nawet slowa nie zapytala jak sie czuje czy cos ogolnie o ciaze itd:no: pogadala chwile o jakis glupotach, glownie to o psach i tyle bylo rozmowy:dry: nio a tata to faktycznie przechodzi samego siebie.. przed chwila sobie przypomnial, ze na opini od kardiologa mam napisane o wskazaniu do skrocenia 2 fazy porodu i zadzwonil i zaczal mnie uswiadamiac:-D hi hi a mianowicie chodzilo mu o to, zebym sie nie zgodzila na uzycie kleszczy podczas porodu.. nawet zaczal mowic, ze jak cos by lekarze zaczeli mowic na ten temat to on jest gotowy "wkroczyc" do akcji i zaproponowac im zeby mi cesarke zrobili, a on za to zaplaci:szok: jutro pewnie bedzie jeszcze mezusia o to molestowal;-) wiec pewnie beda jaja:tak:
nio nic zmykam do lozia, wlacze jakis film i moze zasne:tak: zycze dobrej nocy kochane;-):tak:
 
Do góry