reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Kochani !!!
Dawno tu nie zaglądałam i widzę mnóstwo u Was się dzieje :rofl2:
Spaczyna - przeczytałam Twoją historię i aż mnie zmroziło. I znowu ten sam banał,że zdrowie najważniejsze w życiu :tak: Najświętsza prawda.!!!! Bardzo się cieszę, że wszystko już w miarę w porządeczku, no ale tak czy siak trzeba na siebie uważać !!!!
Gratuluję dziewczynom, które dowiedziały się w międzyczasie kogo noszą pod sercem !!! Z tego co się zorientowałam to zdecydowana przewaga chłopaków :-)
Koga najserdeczniejsze urodzinkowe życzenia - sama wiesz o czym najbardziej marzysz i właśnie tego życzę Ci z całego serca !!!!!:tak::-)

U mnie też pada śnieg :happy: Zaczął ok 14 i pada cały czas - wygląda to bajkowo i nastraja (przynajmniej mnie) optymistycznie - świątecznie :-) Już nie mogę się doczekać....

Co do seksiku to mój mąż też ma zahamowania i zawsze mnie to bawi i rozczula, bo po pierwsze to nasza druga ciąża, a po drugie za każdym razem zadaje te same banalne pytania i dopiero jak rozwieję wszystkie jego wątpliwości przechodzi do dalszego etapu :-D

U mnie humorek jak najbardziej pozytywny - ja w ogóle w ciąży jestem zadowolona, zrelaksowana, uśmiechnięta i miła :tak:Tak samo za pierwszym razem i tak samo tym razem. Niektórzy (złośliwcy :-)) stwierdzili, że powinnam ciągle zachodzić w ciążę bo ten stam mi służy :-D Ale to chyba prawda...

Acha !!! Dzisiaj jest dzień życzliwości więc uśmiechajmy się dziewczyny !!!! :-):happy::tak::-D



 
reklama
Koga wszytskiego najlepszego :blink: z okazji urodzinek!!!!

Pogoda paskudna, ale reszta dopisuje;-) chociaż troszkę sie zdenerwowałam ponieważ zamówiłam sobie pralkę ponad tydzień temu przez internet i jeszcze mi nie doszła i gdzie dzwonie to nikt nic nie wie:wściekła/y: podaja mi nr przesyłki a jak dzwonie do firmy przewozowej to nie mają takiej przesyłki:angry: normalnie nerwów to do nich trzeba!! I moja pralka gdzieś sie plata tylko nie wiadoma gdzie.
Musiałam sie komus wygadać bo w pracy sama siedzę :-D

pozdrawiam
 
koga sto lat:)

tak nawiazujac do tej lampki wina ja mam takie slabiotkie tata mi z wloch przywozi i powiem ze mi lekarz pozwolil poniewaz czerwone winko uzupelnia czerwone krwinki przy anemi wiec ja sobie taka lampke malenka nawet nie cala tylko pol to pije bezrozrabiania z woda(uwielbiam czerwone wino i niemoglabym go zabic:-)) ostatnio pilam w poniedzialek i wiem ze jeszcze sie napije. w ciazy z julka pilam winko raz w MIESIACU MOZE DWA RAZY i powiem wam ze po cesarce mimo duzego uplywu krwi mialam wyniki ksiazkowe takie dobre lekarz mi to wytłumaczył ze to dzieki tej lampce wina mialam nadmiar czerwonych krwinek i dlatego uniknelam anemi, niewiem moze sie on niezna ale ja tam mu wierze:-D


maz wlasnie wyciaga sanki z piwnicy i idziemy z julia na spacer zakupy se odposcilam bo niewiem na jak dlugo snieg u nas zagosci:-)
 
Hej,dziękuje dziewczynki za ciepłe słowa:tak:
No ten mój chłop może nie ideał,ale nie taki zły.Po prostu dużo spraw się zwaliło na raz,stres itp.Ale nakrzyczeć nie zaszkodzi:-p
Szopka,no Twój synus młodszy.Mój to przynajmniej sam do kibelka pójdzie,coś mi poda,pomoże,sam się pobawi.(to a propos tych dzieci na starość:-p).
Problem właśnie z chodzeniem na dwór.Mieskzamy tu króciutko,nikogo nie znam.A zadupie takie,że żadna koleżanka nie przyjedzie:sorry2:
No nic damy radę,byle by małe siedziało na miejscu.
I tak ktoś mi już dogadał,że wiedzialam na co sie decyduję:dry:.Fakt.Ale kiedyś dzieci trzeba mieć.I tak to juz 3 moja ciąża.A nikt mi nie zagwarantuje,że potem (jak M wiekszy) było by mniej kłopotów.
Hmm co tu jeszcze.Seksik? A co to?:-p U nas zakaz całkowity od "zrobienia" dzidziusia czyli w lipcu,aż do końca czyli gdzieś do maja:zawstydzona/y:
Koga wszystkiego naj naj,dużo zdrówka i szczęścia:tak:
To skorpion jesteś,jak mój chłop.Miałwczoraj,no tylko trochę większe:sorry2:
Miłego wieczoru.Moje chłopaki zaraz pizzę będa piekli.Ciekawe co im wyjdzie:-D
Pa.
 
koga wszystkiego naj, naj, naj z okazji urodzinek:-) zdrowka dla ciebie i malenstwa, nio i szczesliwego rozwiazania:-)
dziewczynki, ale wam zazdroszcze tego sniegu.. u nas, szaro buro i pada deszcz do tego, takze nawet nieprzyjemnie sie za okno patrzy:baffled:
my z mezusiem planujemy remont od przyszlego tygodnia, bo T sie urlop zaczyna.. wiele mu nie pomoge, wiec wszystko spadnie na niego.. ale bede mu za to pyszniutkie obiadki gotowala:-) poszaleje troche w kuchni, jak w remoncie nie bede mogla mu nic pomoc:-) a jesli chodzi o niego, to jest mega wyrozumialy.. czasem to ja go musze sprowadzac na ziemie, ze jestem w ciazy, a nie poloznie chora.. on jest przeszczesliwy jak zwykla zupe na szybko ugotuje, a i tak uwaza, ze sie zapewne bardzo przy tym umeczylam:-) hi hi wiec jak ostatnio mnie ogarnela fantazja kulinarna, to pozniej kazal mi odpoczywac, a on wszystko robil, czyli sprzatal, zmywal i sie psami zajmowal.. takze ja nie moge narzekacna niego narzekac;-)
 
reklama
Do góry