reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Witam Kobietki. Pozwolicie , że do Was dołącze? Mam termin na 26 kwietnia. Jestem z okolic Grudziądza ale rodzić będę w Chełmnie. Mam nadzieje, ze mnie przygarniecie
 
misia236 witaj wsrod kwietniowych mamus;-)
Gabi witaj, jak sie dzisiaj czujesz??:-)

nio i mam swoj upragniony snieg.. wlasnie wyjrzalam za okno, a tam sniezek sypie:-) nio a ja musze zaraz wyjsc z piesami na pole i tak troche mnie to przeraza.. dzis mi sie marzylo zobaczyc snieg, ale tylko za oknem:-) hi hi
 
Hahahaha Malutka śmiesznie tam na południu z tym polem mówicie.Ja się zawsze z kolegą z tamtych stron przekomarzam,gdzie on w mieście pole widzi:rofl2: Bo u nas pole to takie uprawne,zaorane,obsiane zbożem:-D A on idzie ulicą do sklepu i twierdzi,że to pole.:sorry2:
I jak czytam Twoje posty,to tak odruchowo sobie pole wyobrażam,np. jak brniesz w śniegu z tymi psiakami po takim wielkim,łysym polu,wiatr hula,śnieg sypie:-D
 
Gabi nio wiesz co kraj to obyczaj:-D hi hi ja mialam kolezanke z kielc i ona na dwor wychodzila, takze jak przyjezdzala tu do nas to wszyscy dziwnie na nia patrzyli.. ale podobno w krakowie taki dziwny dialekt mamy.. u nas calkiem normalne sa sformulowania np "ja se bylam" albo "jazem":-) hi hi a to tak troche wiejsko brzmi.. takich sformulowan staram sie wystrzegac, za to calkiem nowe wymyslam jak jade z mezem samochodem.. cochwila jest "hamulcuj juz" albo masz jechac "powolej" ewentualnie "pomalej" bo zanim bym sie wygadala o co mi chodzi to moglby nas zabic:-) hi hi
a tak ogolnie to cos mi sie wlasnie w glowie krecic zaczelo.. najpierw krew mi sie z nosa puscila, a teraz widze tylko takie "mroczki":baffled: niewiesz moze co to moze byc?? wsumie dosc czesto mnie to lapie.. chyba wizyta u neurologa mnie czeka:baffled: az wstyd sie przyznac, ale mialam isc ponad 2 lata temu jak w szpitalu wyladowalam, ale ciagle cos bylo wazniejszego:zawstydzona/y: teraz chyba bedzie okazja..
 
Hmm,jak miałaś jakieś problemy to lepiej idź do lekarza.A tak ogólnie to chyba normalne ciążowe objawy,znaczy,że trzeba się położyć i odpocząć.
U nas się właśnie na dwór chodzi,tyle,że ja nie mogę:sorry2:
 
misia236 witak wsród nas!:-):-):-)

a u mnie kolejny miły dzionek nakupowałam sukieneczek dla córci:-D:-D:-D:-D

teraz chatkę ogarniam -miłego wekendu kochane!:-D:-D:-D
 
Hihi :) z tym wyjściem na pole to rzeczywiście śmiesznie. U nas też się wychodzi na dwor a jak słyszę że na pole to mam podobne skojarzenia jak Didi.
Wróciłam wreszcie z zakupów i kupiłam chrzesniakowi zabawkę - bączka, taki tradycyjny jak kiedyś były :) i kapciuszki pieski. Mam nadzieję że mu się spodobają. Dla takiego11-miesięcznego bąbla to chyba akurat.
A na mieście ruch taki, że makabra, chyba świąteczne zakupy się zaczęły, centra handlowe pełne już o korkach nie wspominając. I tak już pewnie do świąt niestety :(

misia236 Witamy!
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie dziewczyny a jak jest u Was z kupowaniem ubranek dla dzidzi? Ja nie mam jeszcze nic. Boje się, że zapesze czekałam na to dziecko 5 lat...
Któraś z Was jest może z Grudziądza, Chełmna lub okolic?
 
Ostatnia edycja:
Do góry