reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Cześć, Dziewczyny... jeszcze raz dziękuję Wam za wczoraj... widzę, że Wy dzisiaj zodiakowo... ja też jestem skorpionem:)
Dziś od rana złe wieści: umarł tato mojego przyjaciela, który był dla mnie jak dziadek... rano źle się poczuł... i juz go nie ma. Masakra, nie mogę uwierzyć...
siedzę w domu, mam straszny katar, źle sie czuję, tym gorzej, ze nie mam jak pomóc przyjacielowi.
Za to napisałam list do tego mojego zasrańca... ja już nie wiem jak z nim rozmawiać, więc napisałam mu wszystko co myślę i czuję. Jak już z tego nic nie pojmie, to się poddaję.
 
problem w tym, że nie mogę... i bardzo mnie to boli. Jego zona jest o mnie diabelnie zazdrosna i przekonana, że mu się rzucę na rozporek jak tylko się odwróci... pies ogrodnika! Ale to osobna historia, w każdym razie bezsilność boli...
 
Cześć, Dziewczyny... jeszcze raz dziękuję Wam za wczoraj... widzę, że Wy dzisiaj zodiakowo... ja też jestem skorpionem:)
Dziś od rana złe wieści: umarł tato mojego przyjaciela, który był dla mnie jak dziadek... rano źle się poczuł... i juz go nie ma. Masakra, nie mogę uwierzyć...
siedzę w domu, mam straszny katar, źle sie czuję, tym gorzej, ze nie mam jak pomóc przyjacielowi.
Za to napisałam list do tego mojego zasrańca... ja już nie wiem jak z nim rozmawiać, więc napisałam mu wszystko co myślę i czuję. Jak już z tego nic nie pojmie, to się poddaję.

przykro mi z powodu "dziadka":-(
jeżeli chodzi o przyjaciela to przyłączam sie do alka303 ma racje.

A lit dobrze że napisałaś musiłaś sie wygadać i wyżalić niech co czujesz i jak jest Ci źle, ale proszę Ci nie zadręczaj sie i nie zalamuj to też może być przyczyna twojego złego samopoczucia.
pamietaj NAJWAŻNIEJSZA JESTEŚ TY I TWOJE DZIECKO!!!!!:tak: i terza tylko to sie liczy a cała reszta poczeka.
Wracaj szybciutko do zdrowia, cherbatka z cytrynkqa miodzikiem i do łożeczka sie wygrzewać

pozdrawiam serdecznie i zdrowiej;-)
 
witam po dlugiej nie obecnosci...
aaaa i Wszystkim skorpionkom wzystkiego naj naj naj naj. :-D

Moja córka to scorpionik...

Gosiaczek gratuluje JUNIORKA, u nas jak nie znajde innego fajnego imienia tez bedzie JUNIOREK...

Bo wczoraj dowiedzialam sie ze bede meic SYNKA ;-)

Wogole to jestem chora :baffled: najpier antybiotyk teraz 2 leczenie lekami na zatoki wrrrrrrrrrrrrr , Moja córka znów miala angine...

Pobyt w PL zaczol sie od choroby...
 
reklama
Dzięki Sofik i wzajemne gratulacje przesyłam.
Kuruj się kochana.

Witam po dłuższej niebytności:)
Gosiaczku znasz płac maluszka?czyżby chłopczyk ?:-)
melduję,że u nas..na 70% ON:tak:

a i jeszcze jedno-
Wczym zamierzacie chodzic zimną jesienią/zimą?szukam płaszcza..ale mic nie ma:no:
znacie jakies sklepy netowe z fajna odzieżą?

kompletujecie już wyprawkę?
bo jak ja sobie pomysle,że te wszystkie wydatki spadna na nas w marcu/kwietniu..:baffled:
 
Do góry