reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

cedora - trzmam kciuki za Ciebie i Twoją decyzję, nie działaj pochopnie i wsłuchaj się w siebie czego Ty chcesz i oczekujesz - mam nadzieję , że intuicja CI podpowie jak działać:happy:
 
reklama
almani ja mam 28 a za chwile skoncze 29 lat! i czuje sie lepiej jak miałam 20! hihi


ale swietuj ile wlezie :)
a co do ciuszków aaaaaa.....boskieeeeeeee.....

koga a życie zaczyna sie po ....30 więc ...szampan bez alko! i na zdrowie :)ale to za kilka tygodnii hihi

paszka 4 - wracaj do zdrowia :)

i u mnie swieci słoneczko- cudownego dzionka wam życzę!!!
 
alka - :-D

magali - dla ciężarówek kochana to już chyba tylko joga albo aerobik w wodzie:-D

a mi coraz weselej - z każdą godziną weekend bliżej!!!!:-D:tak::-D
 
No tak, to ja tutaj najstarsza jestem, 35 latek skończone w czerwcu.
Ani nie czuję się na ten wiek, ani nie wyglądam,jestem szalona, casem zachowuję się jak dziecko, hihi, szczególnie teraz w ciąży.
Śmieję się że dla mnie czas się zatrzymał jak miałam 16 lat, i tak się czuję właśnie.
 
No tak, to ja tutaj najstarsza jestem, 35 latek skończone w czerwcu.
Ani nie czuję się na ten wiek, ani nie wyglądam,jestem szalona, casem zachowuję się jak dziecko, hihi, szczególnie teraz w ciąży.
Śmieję się że dla mnie czas się zatrzymał jak miałam 16 lat, i tak się czuję właśnie.

Gosiaczek to tylko pozazdrościć. Mam nadzieję, że też tak powiem jak będę po 30. Narazie za tydzien w niedzielę czekają mnie 25 urodzinki. Wiem, że jestem jeszcze młoda , ale czuję się jeszcze młodziej.

Mam nadzieję, że troszkę przy dzidzi spoważnieje, bo jak narazie to ....powagi brak. hehe:rofl2:
 
Hej :)

Aha a dziewczynki tak z ciekawości te wasze suwaczki to pokazują ciąże według OM czy USG???

według OM - moja ginka jego właśnie się trzyma :tak:

Hej, jestem już po wizycie, wszystko ok, dzidziuś zdrowy, duży w sam raz, z mięśniakiem moim nic złego się nie dzieje.

No i prawdopodobnie jest SYNEK.

super, gratuluję!!!

Hej dziewczynki!!

Witam z rana!!Ja oczywiście nie śpię już od w pół do 5 , więc dzień będzie długi. :rofl2:
Ale co najważniejsze ból głowy po prawie dwóch dniach odpuścił, tylko troszkę zakatarzona jestem.

Miłego dnia życzę !!!

dobrze, że głowa odpuściła...i łaczę się w bólu, ja też wstałam przed 5 :baffled: (tak to jest być mamą rannego ptaszka i żoną kaszlącego męża ;-))

Dziś odbieram torta, a jutro zdmu****e świeczki....może powinnam się poczuć stara?:-p
O i chciałam się pochwalić- kupiłam sobie ostatnio słodkie ubranko dla dzidzi- http://www.dany.pl/images/kolekcja_aktualna/013.jpg - pierwsze z lewej :-) co sądzicie? :)

Buziaki dla wszystkich kwietniowych mam:-)

no to ja juz na wyrost - bo jutor pewnie nie zajrzę: Sto lat, sto lat, sto lat!!!!!!!!

Ubranko śliczne :tak:

:wściekła/y:
Jak dziś humorki i samopoczucie?

pomijając niewyspanie to chyba nieźle, wyprawiłam małą czarownicę do przedszkola (halloween :baffled:)

A co u mnie jestem chora od wczoraj biore antybiotyk niby lekka poprawa jest ale...
Dużo zdrówka!!!! I to mi przypomina o tym, że muszę wziąć swój :tak:
 
widze ze jest tu nas sporo z listopada:):)


No zgadzam się, też to zauważyłam.

Czyli SKORPIONY, a więc kochane koleżanki skorpionki coś dla nas:

Skorpion to najsilniejszy ze wszystkich znaków zodiaku posiadający jednocześnie najtrudniejszy charakter. Skorpion cierpi na nadmiar energii życiowej. Uzewnętrznia się to w jego wielkim dynamizmie, aktywności, sile ducha i charakteru. Działa z pasją i odwagą, ma nieustanną chęć działania. Zmaga się z życiem i uwielbia to.
Praca pochłania go całkowicie, wykonuje ją z pasją i wytrwale zmierza do celu - nie dla sławy ani kariery, lecz z autentycznego pragnienia działania.
W towarzystwie słynie z ciętego języka i autorytatywności. Niestety, Skorpion jest podejrzliwy i nieufny, bardzo pamiętliwy i pesymistycznie nastawiony do życia. Często - mściwy.
W miłości namiętny i zachłanny. Posiada silnie rozwinięty seksualizm i trudno wytłumaczalny magnetyzm. Kieruje się wyłącznie emocją. Współżycie z nim jest trudne - jest humorzasty i zazdrosny, lubi dominować. Biada temu, kto go zrani. Skorpiony są zwykle bardzo atrakcyjne i pociągające. Ich uczucie bywa silne, głębokie i trwałe.

Dzieci-Skorpiony są inteligentne i bystre, bardzo zdolne i chłonne, ale trudne do wychowania, nieposłuszne i krnąbrne. Są nadmiernie ruchliwe i żywe.


Sorki za obszerność opisu skorpiona. :happy2:

Ja się napewno z wieloma cechami zgodzę, ale niektóre stanowczo nie należą do mnie.

Buźka
 
reklama
No więc będę się czuła młodo:-D
ech...poszłam pod prysznic i jak nagle się głodna zrobiłam tak na maksa to zasłabłam...mój J mnie przerażony z podłogi zbierał...nie lubię takich sytuacji:-(

A nasze dzieciaczki to będą baranki i byczki:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry