reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
koga sprobuj melona z serem plesniowym blue---fantastyczne polaczenie,ja uwielbiam

ja też:-D ale nie śmiem tej drugiej połówki ruszyć, bo na pewno jutro Maks obudzi się ze słowami mama jemy melona? i jakby zniknął to byłby płacz:-D

Gabi - Maks też jest raczej niejadkiem i super chudzielcem, zdaje się że nawet 13 kg nie waży:baffled:, wolę nie sprawdzać,żeby sie nie denerwować - z tym, że chętny do eksperymentów kulinarnych, bo od urodzenia ze mną gotuje i w kuchni eksperymentuje więc smaki ma takie że szok:szok: ma też produkty na czarnej liście - przez rok chleba nie jadał, teraz nie jada ziemiaków, parówek i szynek też nie toleruje - kanapki tylko z zimnym mięsem upieczonym w domu i z sałatą:sorry2:
 
Mój też nie waży 13,a jest rok starszy:baffled:.Ale jak pisałam nie posiadamy teraz wagi,i luzik:-p Dziecko jest zdrowe,przebadane na milion stron.
Mój też ze mną gotuje,tylko spróbować nie chce.Chociaż wczoraj ugryzł kurczaka w sezamie raz,a to sukces (tfu tfu,żeby nie zapeszyć).
 
ja mam problem, ze moj olek jak ze mna gotuje to probuje wszystkiego, np. wklada palec do surowego jajka oblizuje i twierdzi, ze nie dobre, ale za kazdym razem robi to samo
 
niuni ja bym omijala tego lekarza szerokim lukiem:szok: moze pojdz do innego no i co to znaczy ze jak sie ma spojenie rozejs to niech sie rozlazi:baffled::baffled::baffled:
jak mnie denerwuja takie meskie szowinistyczne swinie:angry::angry::angry: trzeba bylo mu powiedziec "panie doktorze niech se pan wsadzi w d.... zamknieta parasolke a wyjmuje otwarta!pozna pan smak porodu chociaz"
wtedy na pewno zaczelo by mu zalezec na pozadnej konsultacji
Ja niestety nie mialam wyboru - to byl jedyny gin na izbieprzyjec...Ale w srode pojde do swojej to mi moze cos wiecej powie, szczegolnie po 'porzadnym' usg a nie takim minutowym....

bluebell zgadzam sie z toba, a tobie niuni wspolczuje co za sredniowieczny typ, mi ortopeda powiedzial, ze jak sie to spojenie rozchodzi to powinni robic cc bo nigdy nie wiadomo jak po porodzie bedzie i czy pozniejsze leczenie nie bedzie zbyt dlugie. moj gin powiedzial, ze jesli jest podejrzenie tego rozchodzenia i np. ortopeda nie zdarzy zrobic konsultacji, to zaden gin. nie zaryzykuje porodem naturalnym! bo w obecnych czasach wszyscy boja sie konsekwencji.
a co do rozejscia sie to faktycznie jesli sie ma rozejsc to i po cc sie rozchodzi, bo rozejscie powoduje ciaza, ale po porodzie sn stopien rozejscia moze sie zwiekszyc, co zawazyc moze na dalszym leczeniu. np. mozna dostac tylko pas ortopedyczny, a mozna spedzic 3 tyg. na hamaku ortopedycznym z obciaznikami przy d..... perspektywa rewelacyjna:szok:
Sama juz nie wiem, wolalabym tym razem sn tylko ja zawsze mialam problemy ze stawami i kregoslupem, do tego zwichniete biodra - wiec sie troche boje zeby sie nie pogorszylo bo bedzi mi ciezko z 2jka dzieci.... Zobaczymy co moja prowadzaca powie....

no tego, że lekarz olewa wskazania innych lekarzy do cc nie rozumiem totalnie! :no: ale to że nie chce robić cesarki na miesiąc przed terminem, gdy nie jest to konieczne dla ratowania dziecka to niestety rozumiem - niech się okaże, że płucka nie rozwinięte albo coś i to on będzie za to odpowiadał
Ale ja nie chce juz cesarki !!! Chcialam zeby tylko powiedzial czy zrobi i ew. kiedy np w 38 czy 39 tc - bo tak zwykle robi sie planowane ciecia. Bronm Boze teraz !!! Mala jest jeszcze za mala !!!
 
widzę że dyskusja o spojeniu rozwinęła się na maxa, to dobrze bo to zawsze człowiek się cos ciekawego dowie.
Ja sama zgłupiałam bo myslałam ze bede miec cc (mój lekarz z tego co wiem nie robi problemów z cc jak uważa że powinno być) A tu stwierdził że nie widzi wskazan, i że nie ma jak sn
dzisiaj na korytarzu u gina rozmawiałam z dwoma kwietniowkami. Jedna sn a druga cc. Ta druga juz raz miała cc i tak sie zgadałysmy to jak usłyszałam jak to wygląda to troche sie wystraszyłam

u gina nawet sie nie spierałam, bo to czego najbardziej sie obawiam to zabranie dziecka,
Ale tak ogólnie uważam że teraz żadna z nas obiektywnie nie umie sie wypowiedziec bo jednak emocje biorą góre, a mają prawo bo to już końcówka :) W sn jedna rzecz jest okropna- nie znasz dnia ani godziny
 
reklama
kochane nie dennerwujcie sie tak bardzo bo to nie ma sensu,:tak: nie powiedziano wam na ostatnich wizytach ile dzidzie waza ale to nie koniec swiata. posluchali serducha rosnie zdrowo i to najwazniejsze:tak: ja np nigdy nie dowiedzialam sie ile moja niunia wazy ani od polskiego ani od irlandzkiego lekarza, serducho jest oki i to sie liczy. a z waga to przeciesz kazda dzidzia inaczej wazy
co do spojenia mnie nie boli ale za to biodro mi daje we znaki. w nocy nie moge spac bo jak poleze na jednym boku z 30 min to mnie zaczyna tak bolec ze musze sie przewrocic:-(
lece posiedziec z moim kochanym, do jutra kobitki spokojnej nocki
 
Ostatnia edycja:
Do góry