reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto w trakcie in vitro (ivf)?

Jejku, dziewczyny, strasznie mi przykro, że transfery się nie udały :( Sama jestem przed pierwszym podejściem i strasznie się boję. W jakich klinikach jesteście? Planujecie próbować jeszcze w późniejszym czasie?
 
reklama
Hej wszystkim,

Po trudnej, lecz zakończonej sukcesem walce o dziecko ( dzięki ICSI) zostało mi parę leków i suplementów😊 Są to:

Orgametril 5 mg (Lynestrenolum)- opakowanie niepełne, 26 tab ( DW 08/2023)

MRM DHEA Mikronizowany 50 mg- opakowanie niepełne- 43 kapsułki, ( DW 12/2021)

Kontakt: dommie@o2.pl

Pozdrawiam i powodzenia dla wszystkich Staraczek 😙

Dominika
 
Ostatnia edycja:
Witam Was Dziewczyny jeszcze świątecznie! 🎄 Mam pytanie do tych, które stymulowane były gonapeptylem - od 21 dc poprzedzającego. Pamietacie kiedy zjawiła się @? Raczej przed spodziewanym terminem (cykl sie skrócił) czy raczej pózniej (cykl sie wydłużył)? Dzięki z góry za odpowiedz! 🙂
 
Hej dziewczyny 🙂
Jestem po pierwszym transferze, podano mi 2 dwudniowe zarodki. Pierwszą betę będę badać 28.12. strach i stres jest wielki 😱 na dodatek dziś zaczęły się bóle jak na okres i niewielkie plamienie z rana (takie dosłownie tyci tyci). Mętlik mam w głowie ogromny ale wiem że co ma być to będzie i wszystko w rękach Boga/Natury czy jeszcze innych sił wyższych. Trzymam kciuki za Was wszystkie, co by nam się ☺️
 
Hej dziewczyny 🙂
Jestem po pierwszym transferze, podano mi 2 dwudniowe zarodki. Pierwszą betę będę badać 28.12. strach i stres jest wielki 😱 na dodatek dziś zaczęły się bóle jak na okres i niewielkie plamienie z rana (takie dosłownie tyci tyci). Mętlik mam w głowie ogromny ale wiem że co ma być to będzie i wszystko w rękach Boga/Natury czy jeszcze innych sił wyższych. Trzymam kciuki za Was wszystkie, co by nam się ☺️
Pozazdrościć! 3mam mocno kciuki! ✊🏻🤩
 
Hejka dziewczyny jestem po swoim 1szym zabiegu in vitro i juz po transferze teraz czekam na test za 2 tyg. Boję się tego testu bardzo. Jak się czułyście po transferze?
 
Hejka dziewczyny jestem po swoim 1szym zabiegu in vitro i juz po transferze teraz czekam na test za 2 tyg. Boję się tego testu bardzo. Jak się czułyście po transferze?
Hej! Ten wątek chyba umarł śmiercią naturalna. Polecam zaglądać i pisać na 'Kto po in vitro?'. Tam jest Nas baaaaardzo dużo, niektóre dziewczyny to weteranki z ogromna wiedza i doświadczeniem, którym chętnie się dzielą. I 3mam kciuki oczywiście! ✊ 🙂 Ps. Jaki zarodeczek miałas transefrowany, jesli moge zapytac?
 
Hej! Ten wątek chyba umarł śmiercią naturalna. Polecam zaglądać i pisać na 'Kto po in vitro?'. Tam jest Nas baaaaardzo dużo, niektóre dziewczyny to weteranki z ogromna wiedza i doświadczeniem, którym chętnie się dzielą. I 3mam kciuki oczywiście! ✊ 🙂 Ps. Jaki zarodeczek miałas transefrowany, jesli moge zapytac?
Hej ok przejdę do tamtego tematu w takim razie bo po kilku dniach mam pytania i dziękuję za informację. Możesz sprecyzować pytanie o zarodek? Bo mieszkam w Holandii I z tego co zauważyłam w Polsce inaczej trochę się odbywa in vitro
 
Hej ok przejdę do tamtego tematu w takim razie bo po kilku dniach mam pytania i dziękuję za informację. Możesz sprecyzować pytanie o zarodek? Bo mieszkam w Holandii I z tego co zauważyłam w Polsce inaczej trochę się odbywa in vitro
hej! Chodzi mi o to, jaki wg klasyfikacji zarodek miałaś transferowany? Np. 2AA (wg nowej nomenklatury 2.1.1). Powinnaś miec taka informacje na dokumentacji dot. transferu, chyba ze w Holandii jest inaczej. 🙂
 
reklama
hej! Chodzi mi o to, jaki wg klasyfikacji zarodek miałaś transferowany? Np. 2AA (wg nowej nomenklatury 2.1.1). Powinnaś miec taka informacje na dokumentacji dot. transferu, chyba ze w Holandii jest inaczej. 🙂
Nie mam nic takiego :( tutaj to w ogóle mało mówią bo myślą że zwariujesz od ilości informacji. Ale zaciekawiłaś mnie tematem musze poczytać na temat tych klasyfikacji.
 
Do góry