reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto w trakcie in vitro (ivf)?

Ja mam 41 lat i chyba już jestem weteranką w tej dziedzinie... Najpierw próbowaliśmy innych metod, a kiedy w końcu zdecydowaliśmy się na in vitro wydawało się, że od razu będzie świetnie.... Niestety. Trzy stymulacje, prawie żadnych komórek, okazało się, że mam bardzo niską rezerwę jajnikową. Potem zdecydowaliśmy się na dawstwo komórek i powinno być świetnie, ale... 13 komórek, z tego 7 idealnych zarodków. Trzy transfery nieudane, z czego jeden bliźniaczy. Tylko jedna ciąża biochemiczna z nich. Teraz jestem po czwartym transferze, czekam na weryfikację z sercem w gardle... Zarodki się kończą i co dalej...
Na jakim etapie Ty jesteś? Powodzenia..!
Ja mam 41 lat i chyba już jestem weteranką w tej dziedzinie... Najpierw próbowaliśmy innych metod, a kiedy w końcu zdecydowaliśmy się na in vitro wydawało się, że od razu będzie świetnie.... Niestety. Trzy stymulacje, prawie żadnych komórek, okazało się, że mam bardzo niską rezerwę jajnikową. Potem zdecydowaliśmy się na dawstwo komórek i powinno być świetnie, ale... 13 komórek, z tego 7 idealnych zarodków. Trzy transfery nieudane, z czego jeden bliźniaczy. Tylko jedna ciąża biochemiczna z nich. Teraz jestem po czwartym transferze, czekam na weryfikację z sercem w gardle... Zarodki się kończą i co dalej...
Na jakim etapie Ty jesteś? Powodzenia..!
Czesc, Dawno nie zaglądałam na forum, jestem po nieudanym transferze, wynik Bety 0,02 nie pozostawia złudzeń. Będziemy podchodzić do kolejnej stymulacji ponieważ mieliśmy tylko jeden zarodek.
 
reklama
Czesc, Dawno nie zaglądałam na forum, jestem po nieudanym transferze, wynik Bety 0,02 nie pozostawia złudzeń. Będziemy podchodzić do kolejnej stymulacji ponieważ mieliśmy tylko jeden zarodek.
Przykro słyszeć że się nie udało... Oczywiście próbujcie dalej, mam nadzieję że w końcu się uda.. A czemu tylko jeden mieliście? Jakie przyczyny niepłodności?
 
Słabo reaguję na stymulację, wiek 42 lata, po trzeciej stymulacji, z siedmiu komórek tylko jeden zarodek, pierwsza stymulacja dała 2 komórki, druga niestety nic nawet nie podeszliśmy do punkcji.
 
Napiszesz mi coś więcej o dawstwie, jak to wygląda?
Badałaś swoje AMH? Ja też miałam mało swoich komórek i zdecydowałam się na dawczynię. To droga impreza, ale ze swoich 3 stymulacji miałam 2 zarodki. Z KD uzyskaliśmy 7 zarodków. 3 stymulacje to około 30 tys., procedury z KD też około tyle... Chyba się opłaca.

Dobierają Ci dawczynię zgodną z twoimi cechami fenotypowymi. Masz prawo nie zaakceptować ich wyboru, wtedy szukają dalej. Jeśli chcesz wiedzieć jak to wygląda, to może napisz mi w której klinice jesteś, bo w każdej i ceny i procedury wyglądają trochę inaczej... Z jakiego miasta jesteś?
 
Tak badałam, nie jest najwyższe, ale mieści sie w granicach normy wiekowej.
Jestem z Warszawy, Salve Medica ich cena IV z KD to 15000 zł
 
reklama
Udało się Wam zajść w ciążę?
Ktory to transfer byl u Ciebie?
Ja przeszlam przez 3 iui I 4 ivf. powoli tracilam nadzieje. dzis 7t+5d I serducho bije.
poprzednie 3 ivf (kazda z nowa stymulacja bo nigdy nie mialam zarodkow do zamrozenia. pierwsze 2 ivf po dwa zarodki a trzecie transfer 3)
przed ostatnia stymulacja tak na okolo 4 miesiace przed zaczelam brać Cq10, i DHAE. sadze ze to wlasnie pomogło. Duzo jest w sieci o tym. Trzymam kciuki kochana
 
Do góry