reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

marcikuk Trzymam kciuki za dzisiejsza wizytę:tak::tak::tak:

A tak u mnie wyglądają dzisiejsze krechy....nie jest mocna,ale w sumie to dopiero 7dpc
20120426073137.jpgi tak na innym2012-04-26 08.25.39.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
bunka super!!!! piękny widok :-):-)
Ja coraz bardziej wątpię, że nam sie uda... oddałam dziś znów krew, żeby zobaczyć jak E2 przyrasta
Przedstawiłam swoja syt na bocianie i Samatowicz mi odpowiedział, że należałoby zwiększyć dawki leków, lub zmienić na inny.... Jak dziś e2 nie przekroczy 500, to dzwonię do dra i pytam co robimy dalej.... jesli przekroczy, to troszkę sie uspokoję...
 
Aaaa OGŁOSZENIE PARAFIALNE!

Poszukuję kobiet z województwa łódzkiego, powyżej 50 lat, na kursy komputerowe...z zakwaterowaniem i wyżywieniem w hotelu, zjazdy weekendowe...
Jak macie rodzinę czy znajomych to przekażcie proszę:))))
Oczywiście kurs bezpłatny!

Proszę o PW
 
Czesc Dziewczynki.Czy moze wiecie jaka jest norma TSH dla kobiet w wieku rozrodczym ??Gratuluje wszystki zaciazonym i trzymam kciuki zz kobietki,ktore w najblizszym czasie podcodza do transferu lub testuja.
 
reklama
Do góry