reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Laura - gratuluję ! Piękna betka!
Kama - ja mam myśli co minutę to inne, brzuch też mnie pobolewa, wiec sama nie wiem. Ale ciągle mam nadzieje, że się uda. Będę trzymała za Ciebie kciuki w niedziele. Trzymaj za mnie w środę :)
 
reklama
Kama35 - bądź dzielna... jeszcze tylko kilka dni. Trzymam mocno kciuki.
Mnie tak bardzo bolało podbrzusze że byłam pewna zbliżającej się @ więc okazuje się że to może być dobry znak.
Matylda i Magda - za Was również ściskam kciuki


Mi mi - "mój" Estrofem ma Estradiol 2 mg (tak też dokładnie na recepcie miałam przez lekarza wypisany)
 
dziewczyny trzymam za was wszystkie kciukasy !!!!!!!!!!!!!!!! tez swoje 12 lat leczenia przezyłam a teraz popatrzcie na moje suwaczki.....
Moja corcia miala wczoraj roczek !!!!!
NAPEWNO DOCZEKACIE TYCH CHWIL Z DZIECIACZKI , BOG WAM TO WSZYSTKO WYNAGRODZI !!!
 
Magda M. - ja oczywiście za Ciebie tez trzymam kciuki... taka jestem ostatnio zakręcona, że zapomniałam o tym napisać wcześniej :)
Mama Mikołaja - dzięki za ten wpis i za trzymanie kciuków!
 
MATYLDA-jasne,ze trzymam kciuki caly czas a w srode prosze jak najszybciej dac nam tu znac piekny tydzien od poniedzialku same mile nowinki.
 
reklama
Laura ode mnie też duuuużeeeee gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) TYle czekałaś....ale jestes tylko potwierdzeniem że każdej się uda:):)SUPER duża betka....też wróżę bliźnięta:):)co do estrofemu też brałam 2 mg, tak miałam przepisaną rp, możesz zawsze zadzwonić do apteki i spytać jak była przepisana recepta....a jak masz blisko to najlepiej podejść do apteki i sprawdzić receptę, są przechowywane i każdy pacjent ma prawo sprawdzić receptę jeśli ma jakieś wątpliwości....też możliwe jest że lekarz na rp napisał Ci tylko Estrofem i wtedy wydaje się najmniejszą zarejestrowaną dawkę czyli wtedy dostałaś 1 mg, zadzwoń też może do kliniki i spytaj jaką miałaś dostać:)
 
Do góry