reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczynki....podczytuje Was nadal:):)
Konwalia wysłałam Ci sms tylko spóźniony:(-przepraszam....ja myślę tak jak Ci napisałam ze wynagrodzone będzie to bliźniętami:)....kurczę że też wiecznie coś nie tak z tymi naszymi organizmami...:(Ja pamiętam jak mi tez odwołali tzn. opóźnili o cykl transfer...bo okazało sie na usg 3 dc że ja już mam spore pęcherzyki i dupa była:(trzeba było długi protokół mimo iż badania wskazywały że powinien być krótki....
Lolitka niestety ja biorę Fragmin i to jeszcze nie wiem jak długo:(:(
Trzymam kciuki za transferowiczki!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
 
reklama
Witam , trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny i przesyłam wiruski ciążowe &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Dziewczyny mam pytanie odnosnie lekarza po skończeniu leczenia w klinice, czy chodziłyście tylko do jednego bo ja się zastanawiam czy nie chodzić prywatnie i na NFZ by miec wszystkie skierowania na badania,a nie bardzo wiem jak to zrobić ?
 
Witam , trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny i przesyłam wiruski ciążowe &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Dziewczyny mam pytanie odnosnie lekarza po skończeniu leczenia w klinice, czy chodziłyście tylko do jednego bo ja się zastanawiam czy nie chodzić prywatnie i na NFZ by miec wszystkie skierowania na badania,a nie bardzo wiem jak to zrobić ?
ja chodze wylacznie prywatnie

Asiiek-> teraz juz bedzie tylko dobrze:-)
lauren-> kciuki za wielka betke
 
bkasia ja też się zastanawiałam ale powiem Wam szczerze że jakoś ufam lekarzowi z kliniki a że aż tak daleko nie mam bo jadę autostradą jakieś 20-25 minut....to zostanę chyba do konca .....mam wprawdzie moją dawną lekarkę:)też niedaleko...i do niej się wybiorę pare razy ale tylko dlatego że ona pracuje w szpitalu w którym chcę rodzić...
 
Własnie z tym zaufaniem mam problem, pujde dziś na NFZ zobacze co mi powie a 8,06 mam już ostatnia wizyte w klinice więc będe musiała zdecydować jakiego lekarza wybrać. Słyszałam że niektóre dziewczyny tak chodzą ale niewiem jak wtedy wypada sprawa karty ciąży tzn. czy maja założone dwie czy jeden lekarz wie o drugim
 
Dziewczyny....chyba się udało. Beta w 11 dpt prawie 600 mIU/ml :-).
Aż boję się cieszyć i nadal nie mogę w to uwierzyć... 5 lat czekałam na ten wynik.
 
reklama
Do góry