reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

bzzzz GRATULUJE kochana!!!! twoje testy z jedną kreska okazały sie pomyłką cierpliwie doczekałas sie.
Dbaj o siebie i o bebyska;-)
 
reklama
HEJKA

Na poczatku SERDECZNIE GRATULUJE WSZYSTKIM ZACIAZONYM DZIEWCZYNOM i trzymam kciuki za pieknie rosnaca betke !!!

Do mnie dzis kurier przywiozl przesylke z zastrzykami na kolejne podejscie....kurcze juz zaczynam sie denerwowac, tych lekow jest wiecej jak ostatnio....
Mam nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze i gladko i tym razem podejscie zakonczy sie sukcesem:-)
Serdecznie Was pozdrawiam i jak zaczne cala zabawe to bede informowac na biezaco!!!


P.S Ile paczkow dzis zaliczylyscie??? ;-);-)






 
bzzzz- gratulacje i powodzenia. Kiedy dowiesz sie czegos wiecej?

Zuzanka81 - oby jak najwiecej sie prawidlowo zaplodnilo i silnie rozwijalo. za chwilke masz transwer i zaczynamy odliczanie do bety :)

*Meg* wytrzymaj jeszcze troche ,kazdy dzien bedzie bardziej wiarygodny. Chociaz do poniedzialku.



Witam wszystki nowe silaczki i jak sobie wszystkie zyczymy jak najwiecej wiosennych zafasolkowan.
 
Magdanow - po transferze zostajesz w szpitalu jakies 30 minut do 1 godziny i wracasz do domu....bynajmniej u nas w Stanach tak jest....
Pozdrawiam i II kreseczek jak najszybciej zycze:-)
 
zuzanka81-> 10 jajeczek to bardzo ladny wynik. Trzymam kciuki mocno za seksik na szkielku:-). Daj znac jak bedziesz cos wiecej wiedziec
bzzzz-> jeszcze raz gratuluje i tak sie straszne ciesze!!!!. Wiesz, ja podobnie jak Ty, bylam pewna, ze sie nie udalo-> na poczatku zero objawow. Ale w mojej podswiadomosci cos mi caly czas mowilo, ze moze jednak jest fasolinka:-)
magdanow-> nie, po transferze nie zostaje sie w szpitalu. Owszem, musisz chwilke polezec po transferze, ale w moim wypadku to bylo 10 minut i do domu
 
Hej dziewczyny :-)
Czy któraś z Was miała robione AH? tzn naciecie otoczki zarodka? Bo zastanawiam sie czy mamy to robic

witaj Asiiek :-)wiem,że można w novum wybrać formę zapłodnienia IVF jest tańszy od ISCI ,nam powiedziano dopiero jak się zaczęliśmy wypytywać co i jak,ale może to i dobrze, że ISCI może będą pewniejsze?sama nie wiem,mam nadzieję i to wielką ,że się uda:-(

my w Invicie tez mamy prawo wyboru..dlatego chcemy ISCI
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja sie za dobrze czuje . 4 dpt i zadnych ojawow. Jestem pewna ,ze sie nie udalo. Chce byc w ciazy.....

Jak Ty tak mówisz to co ja mam powiedzieć....6 dzień i zero objawów.

Dziewczyny
A co wiecie na temat plamienia implantacyjnego? Pojawia się, gdy zarodek zagnieżdża się w macicy. A co jak plamienia nie ma? Może być wogóle taka sytuacja? Czy wtedy oznacza to, że zarodek się nie zagnieździł??
Jak było w przypadku tych którym się udało???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny
A co wiecie na temat plamienia implantacyjnego? Pojawia się, gdy zarodek zagnieżdża się w macicy. A co jak plamienia nie ma? Może być wogóle taka sytuacja? Czy wtedy oznacza to, że zarodek się nie zagnieździł??
Jak było w przypadku tych którym się udało???

chyba nie zawsze jest to plamienie
 
Do góry