reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
chyba nie ma to znaczenia...na innym forum zarowno dziewczyny, które je maja jak i nie zachodza w ciaze wiec to chyba nie ma znaczenia
 
*Meg* - ja za pierwszym razem nie mialam zadnego plamienia. mialam objawy typowe na @ i bylam pewna ze sie nie udalo. A jednak sie udalo ,ale niestety tylko na 7 tygodni :-( . Teraz prawie ,zednych objawow poza mini mini czasem " cos " w brzuchu. A to moze dokladnie oznaczac zblizajaca sie @ badz bobika .
Damy rade. Jeszcze kilka dni. Ja sie tak boje negatywnego wyniku ,ze w ogole nie spieszno mi do testowania.

Asiiek - mysle ,ze to lekaz powinien zdecydowac czy bedzie in vitro czy ICSI . to wszystko zalezy od jakosci spermy. Jeli jest ok to da rade samo IVF ,a jesli chlopaki sa slabsze to lepiej niech embriolog wybierze tego co najlepiej wyglada. U nas od razu byla diagnoza ICSI.
 
No to sama wiesz ,ze najlepsze ICSI. Szkoda tylko , ze zawsze wszystko tyle kosztuje :angry:, i zeby ktos dal nam pewnosc ze zadziala...
 
No to sama wiesz ,ze najlepsze ICSI. Szkoda tylko , ze zawsze wszystko tyle kosztuje :angry:, i zeby ktos dal nam pewnosc ze zadziala...

Jak zwykle tej pewności nie ma....:( niestety. U mnie od razu było IVF. Mój mąż ma porządną super extra armie. Nawet lekarz stwierdził że suuuuuper:) Nawet niemyślałam, że ICSI jest droższe, bo się nad tym niezastanowiałam. I tak drą pory przez łeb:-D takie ceny!!! jakby to nie mogłobyć refundowane.

*Meg* - ja za pierwszym razem nie mialam zadnego plamienia. mialam objawy typowe na @ i bylam pewna ze sie nie udalo. A jednak sie udalo ,ale niestety tylko na 7 tygodni :-( . Teraz prawie ,zednych objawow poza mini mini czasem " cos " w brzuchu. A to moze dokladnie oznaczac zblizajaca sie @ badz bobika .
Damy rade. Jeszcze kilka dni. Ja sie tak boje negatywnego wyniku ,ze w ogole nie spieszno mi do testowania.

Asiiek - mysle ,ze to lekaz powinien zdecydowac czy bedzie in vitro czy ICSI . to wszystko zalezy od jakosci spermy. Jeli jest ok to da rade samo IVF ,a jesli chlopaki sa slabsze to lepiej niech embriolog wybierze tego co najlepiej wyglada. U nas od razu byla diagnoza ICSI.

winki a co się stało, że szczęście trwało tylko 7 tygodni jeśli mogę zapytać?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
*Meg* - nikt nie wie. Poprostu poronilam. Lekarz powiedzial ,ze sie zdarza i to bardzo czesto. Powiedzial ,ze mam sie ciaszyc ,ze w ogole bylam w ciazy bo to znaczy ze bedzie nastepna. Nic na to nie mozna poradzic , i jest to strasznie smutne. Bylo to w Listopadzie :-(
 
*Meg* - nikt nie wie. Poprostu poronilam. Lekarz powiedzial ,ze sie zdarza i to bardzo czesto. Powiedzial ,ze mam sie ciaszyc ,ze w ogole bylam w ciazy bo to znaczy ze bedzie nastepna. Nic na to nie mozna poradzic , i jest to strasznie smutne. Bylo to w Listopadzie :-(

Teraz będzie dobrze, nie martw się i głowa do góry:)
 
reklama
no niestety musimy słono płacic za te nasze małe skarbki


hej dziewczyny.
pewności nikt nam nie da ani nie zwróci pieniędzy jak się nie uda,ICSI jest o 900 zł droższe niż IVF ,ale wyobrażcie sobie jak trzymacie takiego skarbka na rękach ,nie liczy się wtedy nic .......
ja wierzę ,że każda z nas będzie wynagrodzona za te nasze przejścia.
 
Do góry