reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

hej dziewczyny.
Pewności nikt nam nie da ani nie zwróci pieniędzy jak się nie uda,icsi jest o 900 zł droższe niż ivf ,ale wyobrażcie sobie jak trzymacie takiego skarbka na rękach ,nie liczy się wtedy nic .......
Ja wierzę ,że każda z nas będzie wynagrodzona za te nasze przejścia.

bezcenne:-)
 
reklama
zgadza się *Meg*,
a jak u Ciebie samopoczucie?

O dziwo bardzo dobre, 6dpt, nic nie dolega, zero objawów, złych myśli, chęci na sikacza itd. Czyli misz - masz standardowo. Niechce mi się tylko siedzieć w domu i najchętniej poszłabym do pracy.
Aaaaa gdyby nie to że ukruszył mi się ząb....... i musze śmigać do dentysty po południu:(
A jak Twoje?
 
O dziwo bardzo dobre, 6dpt, nic nie dolega, zero objawów, złych myśli, chęci na sikacza itd. Czyli misz - masz standardowo. Niechce mi się tylko siedzieć w domu i najchętniej poszłabym do pracy.
Aaaaa gdyby nie to że ukruszył mi się ząb....... i musze śmigać do dentysty po południu:(
A jak Twoje?

ja czekam na info z kliniki czy się coś zalęgło :-( no i brzuch mnie po punkcji boli ,ale mamy śliczną pogodę wiosenną więc się trochę ogarniam w domu i czas mi szybciej leci bo idzie wariacji dostać :szok:
 
Meg-> ja nie mialam plamienia implantacyjnego i mimo to udalo sie:-)
winki80-> bardzo mi rpzykro z powodu Twojego aniolka, ale mysle, ze larz ma racje-> to dobry znak i nastepnym razem musi byc juz tylko lepiej:-)
 
no i mam info z kliniki ,z 10 jajeczek było 7 dojrzałych i 5 się zapłodniło,jutro o 8:00 rano transfer i dłuuuuugie czekanie przede mną .............
 
no i mam info z kliniki ,z 10 jajeczek było 7 dojrzałych i 5 się zapłodniło,jutro o 8:00 rano transfer i dłuuuuugie czekanie przede mną .............
to chyba dobrze co? A ile Ci podadza? na ile wyraziliscie zgode?

jak ja Wam zazdroszcze ze Wy juz przed transferkiem albo po..przede mna jeszcze tyle czekania wrr
 
Ostatnia edycja:
reklama
no i mam info z kliniki ,z 10 jajeczek było 7 dojrzałych i 5 się zapłodniło,jutro o 8:00 rano transfer i dłuuuuugie czekanie przede mną .............
To super wiadomość. Ja miałam tylko albo aż niewiem 5 dyżych komórek z czego tylko 2 mi podano. Nie mam mrozaczków.
 
Do góry