reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

łooo matko mam nadzieje, ze u mnie potrwa to krócej....no kochana kiedy zamierzasz testowac? czy na betke odrazu smigasz?
 
reklama
łooo matko mam nadzieje, ze u mnie potrwa to krócej....no kochana kiedy zamierzasz testowac? czy na betke odrazu smigasz?

Mam potwornego cykora i nie wiem czy będe robić sikacza:)
We wtorek mam się udać na betkę.
Tragicznie boję się jednej krechy, więc naprawde nie wiem czy zrobie test. W chwili obecnej testowi mówię zdecydowane NIE
 
oj wierze kochana, ze to jest mega stresujace....mozesz czekac ale po co sie zadreczac tą niewiedza

Narazie jestem spokojna i nie korci mnie zrobienie testu. Dziś i tak jest chyba za wcześnie. Poza tym jestem w 26 dc czyli kręcę się w okolicy @ , nie mam rzadnych objawów, nic mnie nie boli ( oprócz nabrzmialych piersi ).
Qurcze, zaraz najdzie mi chęć na sikacza - hehehehehe
 
Meg badz silna :) moze uda Ci sie nie zrobic sikacza...z drugiej strony,jak zrobisz to zawsze moze wyjsc zle i potem bedziesz miala niespodzianke jak jednak betka wyjdzie.Ja narazie czekam na punkcje,ale jak tak pomysle do przodu,to krew sie we mnie gotuje,ze ja zadnej betki nie bede mogla zrobic :/ wiec bede robic sikacza badz sikacze hehe.Oczywiscie postaram sie poczekac jak najdluzej,ale nie wiem jak mi to wyjdzie ;) A jak narazie czekam na punkcje....
 
Meg badz silna :) moze uda Ci sie nie zrobic sikacza...z drugiej strony,jak zrobisz to zawsze moze wyjsc zle i potem bedziesz miala niespodzianke jak jednak betka wyjdzie.Ja narazie czekam na punkcje,ale jak tak pomysle do przodu,to krew sie we mnie gotuje,ze ja zadnej betki nie bede mogla zrobic :/ wiec bede robic sikacza badz sikacze hehe.Oczywiscie postaram sie poczekac jak najdluzej,ale nie wiem jak mi to wyjdzie ;) A jak narazie czekam na punkcje....
No tak jak betka nie możliwa to tylko sikacz pozostaje. Zrób większy zakup bo coś czuje że na jednym się nie skończy;-)
 
tez tak mysle:-) i badz tu czlowieku cierpliwy ... jak nie mozna betki zrobic.Narazie nie zakrzatam sobie tym glowy,mysle zeby pukcja poszla dobrze i zeby jajeczek bylo duuuzzzzooo,no i zeby byly super.Po transferze zaczne was zarzucac postami na temat nerwowki i mojej niecierpliwosci :-p
 
dziewczęta mam wieści!!!! dzwoniłam do kliniki i podałam parametry i pani powiedziała że na 100% jestem w ciąży mam jeszcze powtórzyć jutro betkę i zrobić progesteron no i pani mi pogratulowała-to chyba nie żartowała tylko mówiła serio.... normalnie jestem w szoku !!!!!:szok: ale jaka szczęśliwa :happy2: i co wy na to ?!
gratuluej, ale ja juz wczoraj wiedzialam i nawet napisalam, ze jestes w ciazy Kochana:-) bardzo bardzo sie ciesze.
 
reklama
witajcie Babyboomowiczki, tak was tu toszkę podczytuje i widzę że nasze grono mocno się powiększyło, a i nowych ciężaróweczek jest wiecej ;-)
Oczywiście wszystkim wam gratuluję a za wszystkie starające się trzymam z moją 4miesięczną już gwiazdką kciuki, doskonale pamiętam jak rok temu mniej wiecej o tej porze cieszyłam się a jednocześnie bałam czy aby napewno stał się ten cud że jestem w ciąży , tyle lat starań te inseminacje nieudane invitro i mrozaczki i nic i przełom zmiana lekarza kliniki ,3ivf i jest upragniona ciąża:tak:mega szczęście i skarb który jest z nami od 4miesięcy, a ja już po cichuku myslę o następnym bo jeszcze mamy 3 eskimoski wiec wierzę że uda nam się jescze zmajstrować rodzeństwo dla mojej kruszynki:-)
Wierzę też zę wszystkim wam wkońcu będzie dane mieć swoje maleństwo
Trzymajcie się staraczki i nie traćcie nadzieii ona umiera ostatnia trzeba wierzyć
Buziaki
 
Do góry