reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ja czekam na tego 20stego na badanie nasienia męża jak na szpilkach. Od tego wszystko zależy. Ja normalnie wariuje. Jak widzę że chce zjeść coś niezdrowego widze w głowie jak on te plemniki zabija. 😱Normalnie mi odpoer.ala. Taka zołza.
 
A mieliście już jakieś badania nasienia czy to pierwszy raz?
Dziewczyny ja czekam na tego 20stego na badanie nasienia męża jak na szpilkach. Od tego wszystko zależy. Ja normalnie wariuje. Jak widzę że chce zjeść coś niezdrowego widze w głowie jak on te plemniki zabija. [emoji33]Normalnie mi odpoer.ala. Taka zołza.
 
reklama
Hej! Hej!
Jestem już po jutrzejszej wizycie w klinice ☺️ Dziś nie tylko widziałam ale i słyszałam bijące serduszko. Wszystko zostało zbadane i nie ma żadnych nieprawidłowości, ciąża rozwija się prawidłowo 🙂 A co lekarz to inne opinie, ten powiedział, że plamienia we wszesnej ciąży bardzo często występują i jeśli są kontrolowane to nie ma się czym martwić. Chyba dopiero dziś do mnie dotarło, że nie ma co sobie już wkręcać czarnych scenariuszy, tylko czas zacząć się powoli cieszyć ☺️ Dziękuję Wam, że byłyście ze mną w tych kiepskich dla mnie chwilach 😘😘😘 Kochane jesteście ❤️❤️❤️ Dziękuję za każdą poradę, za każde dobre słowo, wsparcie i pomoc ❤️
 
Do góry