reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Najważniejsze, żeby się udało!!!. Dobrze że cię tak przeleczą. Lepiej mieć jeden szczęśliwy później niż szybko i 5 pod rząd nieudanych.
Napewno masz racje... ale ten lipiec taki odległy i ten czas taki niewykorzystany będzie... ehh a ja myślałam ze ma wakacje ida mi sie byc w ciąży i z córka będę mogła siedzieć w domu nie myśląc komu ja podrzucić jak jestem w pracy...
 
Napewno masz racje... ale ten lipiec taki odległy i ten czas taki niewykorzystany będzie... ehh a ja myślałam ze ma wakacje ida mi sie byc w ciąży i z córka będę mogła siedzieć w domu nie myśląc komu ja podrzucić jak jestem w pracy...
To wykozystaj go na sport,relacje damsko -meskie😉,witaminki.Zrob plan,szybciej zleci.😉
 
kopią:-) ale dzisiaj dały mi popracować trochę:-) ogółem to wit. b12 bardzo poszła w dół i biorę ogromne ilości:p ale to chyba ta moja mutacja mthfr daje o sobie znac. Ja jeszcze mięsa nie lubię... teraz jem wołowinę itp, ale nie lubię tfu tfu....A jak u Ciebie? Na jakim etapie jestes??
Zrob sobie hamburgera, z dowolnymi dodatkami. Ja kupuje wolowine i sama miele. Mniam [emoji4]
 
reklama
Bardzo dziękuję za odpowiedź, jest zmiana - robimy 100% nasienia męża na wszystkich komórkach 🤗 mam wysokie amh doktor mówił że może być dużo komórek o dziwo powiedział że jak wyjdą nadprogramowe zarodki to co wtedy? Dziwne podejście bo wcześniej na dawce przystał od razu a teraz taki tekst...
Bo dawca to 6 komórek i wystarczy a z mężem to pewnie ile się da:-) Problem jest realny my mamy nadmiarowe zarodki. Szkoda, ze to nie była pierwsza procedura. Najwyżej będziecie beneficjentami 500 plus :p głupi zart. Jeżeli macie finanse zacznijcie z założeniem że to procedura „diagnostyczna”. Bo może te pojedyncze plemniki to jakieś komandosy:-) chociaż u nas różnie bywało. Były procedury gdzie nie było zarodków i takie gdzie mieliśmy co mrozić. Trzymam kciuki :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry