reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny znowu się martwię.
Jutro transfer a mój poziom progesteronu to tylko 7.43 ng/ml.
Zrobiłam sobie dodatkowo prolutex ale nie wiem czy to coś da. Myślę, czy nie zrobić jeszcze jednego???
Jaki miałyście poziom proga do transferu? Co robić, lekarz nie odbiera 🙏
progesteron wyrzucany jest pulsacyjnie z jajników, wiec za 2h będziesz mieć inny poziom. Niby gdzies czytałam, ze minimalny poziom do zajscia w ciaze to 4 ng/ml, ale do utrzymania to minimum 10 ng/ml. Poza tym pewne leki nie wychodzą we krwi. Teoretycznie poziom progesteronu powinien rosnąć tak jak w natutralnym cyklu. I tak np. po 3 dniach od ET modyfikuja dawki leków w górę itp... czytałam tez ze zbyt wysoki poziom progesteronu to tez niedobrze. A dużo progesteronu bierzesz? i jakiego? u mnie w klinice podają 3x100mg lutinusa i jak widać jest wystarczający. ale sa dziewczyny, które pomimo wysokich dawek mają niski progesteron i zbadać zawsze warto.
 
reklama
Super bardzo sie ciesze🥰🥰🥰 wyslij mi jakas focie na priv please😁😁😁
Dni leca a ja nie wiem co sie dzieje dookoła 😱
Dzieci to sa pochlaniacze czasu ale cudowne pochlaniacze 🥰🥰🥰
Moja Miśka jutro 2tygodnie kończy 🙉
Pozdrawiamy forumowe cioteczki 😘

D5E6CCD2-C5A0-4C61-BB38-A740E6DEC156.jpeg
 
kopią:-) ale dzisiaj dały mi popracować trochę:-) ogółem to wit. b12 bardzo poszła w dół i biorę ogromne ilości:p ale to chyba ta moja mutacja mthfr daje o sobie znac. Ja jeszcze mięsa nie lubię... teraz jem wołowinę itp, ale nie lubię tfu tfu....A jak u Ciebie? Na jakim etapie jestes??
Kochana wrzuć rozbitą i pokrojoną wołowinkę do rekawa do pieczenia w jakimś sosiku pieczeniowym, można dorzucić warzywka. Pycha . Zasmakuje Ci ;)
 
Powiedzą że jest wynik 😉
Ja mam potwierdzony przewlekły stan zapalny. Po okresie zaczynam leczenie metronidazolem dopochwowo przez 15 dni, po tym od razy lactovaginal przez 14 dni, a od 1 tabletki antybiotyku 2x dziennie encorton przez chyba 25 dni. I pewnie wyjdzie tak ze transfer dopiero w lipcu😞🤷‍♀️
 
Dokładnie za tydzień usg i dostaje receptę już na leki . Końcem kwietnia zaczynam stymulację 🙈. Wiec pewnie w maju wszystko się okaże 🙈. Cieszę się i boje jednocześnie 🤪. Obawiam się hiperki bo u mnie amh ciut powyżej 7 .
wyglada na to ze jednocześnie będziemy zaczynać stymulację. Oby obyło się bez hiperki i duza ilością pobranych jajek 😎😎😎
 
Ja mam potwierdzony przewlekły stan zapalny. Po okresie zaczynam leczenie metronidazolem dopochwowo przez 15 dni, po tym od razy lactovaginal przez 14 dni, a od 1 tabletki antybiotyku 2x dziennie encorton przez chyba 25 dni. I pewnie wyjdzie tak ze transfer dopiero w lipcu😞🤷‍♀️
Najważniejsze, żeby się udało!!!. Dobrze że cię tak przeleczą. Lepiej mieć jeden szczęśliwy później niż szybko i 5 pod rząd nieudanych.
 
reklama
Potwierdzam, często robię 😋 tu w Irlandii mają bardzo dobrej jakości wołowinę i nie jest droga.
Kiedy masz wizytę serduszkowa?
Q następnym tygodniu dopiero. Zobaczymy. Mam lepsze i gorsze dni. Chyba jak każdy;).
A taka wołowinka jest poprostu cudowna , rozpływa się w ustach. No i np. Kopytka do tego.
No i już jestem głodna :eek:
 
Do góry