reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Podejście 12234.... przygarniecie człowieka ? :) Pisałam kilka razy , bez odpowiedzi więc juz w nerwach usuwałam posty a nawet założyłam nowy wątek [emoji2356] mimo to dostalam reprymende,że mam się tu odezwać [emoji23] ...

Dziś mój 2 dc i o 21:00 przyjmuję pierwszą dawkę menopuru 1200j w dawce 150ml ... w sobote pierwszwy monitoring [emoji2955] ...
Mam wysokie amh bo 5.05 i Dr powiedzial,że jestem na granicy i raczej mam się nie napalać na świeży transfer bo jest duze prawdopodobieństwo hiperstymulacji... ja oczywiście jestem napalona na granicy hehe i mam nadzieję,że się uda i nie będę musiała dlugo czekać [emoji6] generalnie staramy się już z 8 lat wiec ciąża to dla mnie abstrakcja [emoji2955]

Witaj ponownie ☺ to Twoja pierwsza stymulacja? Ja mam amh powyżej 3, ale miałam dwie punkcje i po żadnej nie udało mi się mieć świeżego transferu, za pierwszym razem trochę to przeżyłam, bo oczywiście nastawiłam się, że to będzie już, a tu znów oczekiwanie, ale przy in vitro ciągle na coś się czeka. Powodzenia ✊✊✊
 
reklama
Ok ja mam czwartek na betę i boje się strasznie tym bardziej ze niby miałam brać accofil co 3 dni i coś mi się porypało - zastrzyk w czwartek robiłam i policzyłam 3 dni i zrobiłam jak idiotka dzisiaj 😭 tylko tyle ze poprzednio robiłam wieczorem a dzisiaj rano ! Załamana jestem swoją głupota!!!
Wydaje mi sie ze nie powinno sie nic stać . Ja robie zawsze na wieczor bo dziewczyny tu pisaly ze najlepiej bo wtedy nie odczuwasz skutkow ubocznych. Najlepiej zapytaj @Aduś16 ona jest obcykana w tych sprawach bo ja nie🤷‍♀️
 
Podejście 12234.... przygarniecie człowieka ? :) Pisałam kilka razy , bez odpowiedzi więc juz w nerwach usuwałam posty a nawet założyłam nowy wątek [emoji2356] mimo to dostalam reprymende,że mam się tu odezwać [emoji23] ...

Dziś mój 2 dc i o 21:00 przyjmuję pierwszą dawkę menopuru 1200j w dawce 150ml ... w sobote pierwszwy monitoring [emoji2955] ...
Mam wysokie amh bo 5.05 i Dr powiedzial,że jestem na granicy i raczej mam się nie napalać na świeży transfer bo jest duze prawdopodobieństwo hiperstymulacji... ja oczywiście jestem napalona na granicy hehe i mam nadzieję,że się uda i nie będę musiała dlugo czekać [emoji6] generalnie staramy się już z 8 lat wiec ciąża to dla mnie abstrakcja [emoji2955]
Pisałaś tutaj? Z reguły dziewczyny są bardzo otwarte tutaj. Na pewno znajdziesz sobie tutaj miejsce. To pierwsza stymulacja?
 
Podejście 12234.... przygarniecie człowieka ? :) Pisałam kilka razy , bez odpowiedzi więc juz w nerwach usuwałam posty a nawet założyłam nowy wątek [emoji2356] mimo to dostalam reprymende,że mam się tu odezwać [emoji23] ...

Dziś mój 2 dc i o 21:00 przyjmuję pierwszą dawkę menopuru 1200j w dawce 150ml ... w sobote pierwszwy monitoring [emoji2955] ...
Mam wysokie amh bo 5.05 i Dr powiedzial,że jestem na granicy i raczej mam się nie napalać na świeży transfer bo jest duze prawdopodobieństwo hiperstymulacji... ja oczywiście jestem napalona na granicy hehe i mam nadzieję,że się uda i nie będę musiała dlugo czekać [emoji6] generalnie staramy się już z 8 lat wiec ciąża to dla mnie abstrakcja [emoji2955]
Witaj w tym niezbyt zacnym gronie😘. Przygarniamy wszystkich😜 Jakieś piękne zdjecie ciacha na wpisowe i będzie git😜
Dla mnie ciąża to też abstrakcja, ale jeszcze się nie poddaję❤
 
w Polsce byłoby nie dopomyslenia wozić się z jajeczkami a tu 😂😂 pytałam się chyba trzy razy ...bo myślałam ,że źle rozumialam 😬😬w ogóle mam wrażenie ,że tu podchodzą trochę na odwal i na czuja. dziewczyny badają progesteron czy estradiol w dniu transferu czy parę dni po ,a tu ...żadnych badań ,wszystko wg schematu .Mam nadzieję,że u Was w nowej klinice wszystko pójdzie jak najlepiej i trzymam mocno kciuki ✊✊✊
Mi teraz mają zmienić leki do stymulacji i zacząć od dużej dawki ,aż się boje co wymyśliła 😱😱 ale najpierw miesiąc antykoncepcji ...kiedy masz podgląd ?
Doczytałam ,że jutro 😉✊✊
Człowiek jaK nie ma żadnej wiedzy , to przyjmuje wszystko co lekarz powie😊a teraz jak już co nieco wiemy to dużo rzeczy wyglada inaczej jak w pl .. żadnych dodatkowych badań w trakcie - to standard .. ale dziewczyna w nl tez się udaje - najlepszy przykład @Artemida ☺️☺️☺️Jutro mam podglad ale wiem ze nie poszaleje ilościowo przez endomende i niskie AMH .. żeby tylko na podejście do punkcji starczyło 🙏🏼
 
reklama
Do góry