reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ja już po - 4 komórki :( nie wiem nawet czy dojrzałe :( zaraz mam wizytę u lekarza do wypisu. Estradiol dziś ponad 2000 wiec spadł z ostatnich 3200. Nie wiem jak z progesteronem bo po lekach mam już 14...oni chcą żeby odbył się świeży transfer jeśli oczywiście komórki się zapłodnią i będzie co transferować. Głowa mi pęka i płakać mi się chce, tyle stresu to wszystko kosztuje :( nie wiem co z wlewem z accofilu bo nie wiem czy się coś zapłodni :( a transfer jeśli będzie to w środe. Narazie czekam aż inna lekarka rozczyta się z pisma innego lekarza. Ja pierdole 😭
Kochana nie nartw sie.Ja mialam 4 pecherzyki z tego 3 zarodku a z nich 2 superowe ktore mi podano-teraz czekam.Trzeci niestety nie mrozilam bo lekarz powiedzial ze do 5 doby on nue dotrwa.Wuec jak sie nie uda to zaczne od nowa
 
Też nie wiem, może znajdzie się za chwilę tutaj ktoś co coś więcej powie. Jak nie ma to nie przejmuj się za bardzo, ale powiedz o tym lekarzowi przy następniej wizycie.
Uffff... Dostałam @😍😍😍 w przyszłym tygodniu wizyta przed transferem 😍😍😍😍 czekam na telefon od lekarza bo ma komplet i nie wiem w jaki dzień mnie wciśnie😔 🤷‍♀️
 
Wiecie, czuję się dziś jak na ogromnej karuzeli. Rano płacz bo moje testy są negatywne, potem śmiech bo słonko świeci i jadę zrobić betę. Potem znów dół bo po co badam jak testy negatywy, a teraz? Położyłam dupsko i analizuje.
10dpt a ja nic nie czuje. Zupełnie. Brzuch nie boli, skurczy nie ma, piersi przestały bolec, temperatura 36,7.. waga wzrosła do normalnej sprzed transferu a ja bym zjadła pół lodówki.
A pomiędzy 4dpt a 8 dpt wszystko mi dokuczalo bóle brzucha, skurcze, piersi, temp 37,2 i waga od 0,5 do 1kg w dół, a głodna nie byłam wcale... Ledwo
Ja już nic nie wiem, czy to dobrze czy to źle...
 
reklama
Do góry