reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mi też smakują [emoji4]a pomelo uwielbiam, wiec liczę że się nie zawiodę tym nowy smakiem [emoji4]
A wiesz, że po hiszpańsku pomelo znaczy grejpfrut. A pomelo wogole tu nie ma? Pierwszy raz jadłam to w PL w Święta i faktycznie mega dobre, ale to jest chyba jakiś chiński wynalazek [emoji16][emoji23]
 
Ja liczę od wagi z przed ciąży, ale czy to dobrze 🤷🏼‍♀️

No ja się ważyłam dzień przed punkcja żeby wpisać uczciwą wagę dla anestezjologa, wg wagi domowej mam -1kg, wg wagi u gin +0,5kg i tak się trzymam już prawie 4tyg. Ale dopiero teraz apetyt mi wrócił do normy więc zacznę tyć 😂 moja mama mówiła, że nie można jeść za dwóch bo ona ze mną przytyła 14kg i już miała problem zrzucić i wrócić do wagi sprzed ciąży, bo my się nie umiemy odchudzać 😜

@Liliana87 Ty niedobra! Truskawki i to jeszcze tak serwowane i mnie nie zaprosiłaś? No nie! Nie wybaczam 😭😭😭 😂😂😂 moja mama mi winogrona kupuje i jak ostatnio zobaczyłam, że kosztują 20 zł to mówiłam, że nie ma mnie tak rozpieszczać, a mama do mnie "to nie dla Ciebie tylko dla Kropka" 😂 i tu mi się argumenty skończyły 😜
 
No ja się ważyłam dzień przed punkcja żeby wpisać uczciwą wagę dla anestezjologa, wg wagi domowej mam -1kg, wg wagi u gin +0,5kg i tak się trzymam już prawie 4tyg. Ale dopiero teraz apetyt mi wrócił do normy więc zacznę tyć [emoji23] moja mama mówiła, że nie można jeść za dwóch bo ona ze mną przytyła 14kg i już miała problem zrzucić i wrócić do wagi sprzed ciąży, bo my się nie umiemy odchudzać [emoji12]

@Liliana87 Ty niedobra! Truskawki i to jeszcze tak serwowane i mnie nie zaprosiłaś? No nie! Nie wybaczam [emoji24][emoji24][emoji24] [emoji23][emoji23][emoji23] moja mama mi winogrona kupuje i jak ostatnio zobaczyłam, że kosztują 20 zł to mówiłam, że nie ma mnie tak rozpieszczać, a mama do mnie "to nie dla Ciebie tylko dla Kropka" [emoji23] i tu mi się argumenty skończyły [emoji12]
Jeszcze trochę mam, zapraszam;)
Hehe, tez do mamy powiedzialam,że za ta cenę ma nawet nie myśleć A ona,że to nie dla mnie [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
No ja się ważyłam dzień przed punkcja żeby wpisać uczciwą wagę dla anestezjologa, wg wagi domowej mam -1kg, wg wagi u gin +0,5kg i tak się trzymam już prawie 4tyg. Ale dopiero teraz apetyt mi wrócił do normy więc zacznę tyć 😂 moja mama mówiła, że nie można jeść za dwóch bo ona ze mną przytyła 14kg i już miała problem zrzucić i wrócić do wagi sprzed ciąży, bo my się nie umiemy odchudzać 😜

@Liliana87 Ty niedobra! Truskawki i to jeszcze tak serwowane i mnie nie zaprosiłaś? No nie! Nie wybaczam 😭😭😭 😂😂😂 moja mama mi winogrona kupuje i jak ostatnio zobaczyłam, że kosztują 20 zł to mówiłam, że nie ma mnie tak rozpieszczać, a mama do mnie "to nie dla Ciebie tylko dla Kropka" 😂 i tu mi się argumenty skończyły 😜

Jak chodziłam do pracy to ważyłam się na jednej, w porównaniu do szpitalnej to myśle, że pokazywało mniej. Ale teraz już została mi tylko szpitalna 😂

A truskawki to bym pożarła ... takie z teściówkowego ogródka 😍😍
 
Dziewczyny do poniedziałku będą zbierane pytania do pana profesora Jakimiuka dotyczące zarówno ciąży, jak i starań, in -vitro, itp. To specjalista z kliniki Novum. Przemyślcie może chciałybyście o coś zapytać?
 
reklama
Do góry