reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Uwielbiam takie teksty - byś już mogła przytyć itp
Ludzie są zazdrośni i od razu rzucają jadem ..
Ja mam na plusie 3,5 kg ;) tylko, że na początku ciąży mi waga zjechała.
Mi mama mówiła,że zobaczysz, będziesz gruba, z 20 kg przytyjesz.. A ja na to "no to przytyję". Ja tez patrząc na 6tc i teraz to mam 1kg do przodu ale też między czasie schudłam. To nie wiem od której wagi sobie liczyć czy tej pierwszej warzonej czy od tej najniższej do której schudłam.
 
reklama
Mi mama mówiła,że zobaczysz, będziesz gruba, z 20 kg przytyjesz.. A ja na to "no to przytyję". Ja tez patrząc na 6tc i teraz to mam 1kg do przodu ale też między czasie schudłam. To nie wiem od której wagi sobie liczyć czy tej pierwszej warzonej czy od tej najniższej do której schudłam.
Ja liczę od wagi z przed ciąży, ale czy to dobrze 🤷🏼‍♀️
 
@fredka84 ty juz piątkiem zyjesz czy co? JA teraz nie pije i dlugo sie nie napije bo mam jakis wstret po ostatnim mialam kaca i bolal mnie brzuch - zawsze jakos ciezko to przechodze 😂 😂 😂 Ja dzisiaj nad praca posiedze jeszcze do 17 chyba ;)
A ja przy piątku nabyłam takie o😊
 

Załączniki

  • IMG_20200508_184844.jpg
    IMG_20200508_184844.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 64
W invikcie u dr Kunicki nigdy nie było problemu z endo. Przy poprzednim transferze chyba nie narzekali... Zastanawiam się czy przez łyżeczkowanie coś się nie spiepszylo. Po porodzie miałam komplikacje przez łożysko.
I biorę 2x1 a teraz już 3x1
Oby urosło ✊✊✊ja Kunickiego znam najsłabiej, w sumie bylam u niego tylko na 3 wizytach w tym dwóch ostatnio. Ale na pewno ma mega wiedzę 😊
 
reklama
Do góry