reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ej serio, ja nie wiem skąd Ty tych Twoich Hiszpanow bierzesz [emoji23][emoji16][emoji23]
Słowni i dokładni to chyba ostatnie co mogłabym o nich powiedzieć [emoji16]
Serdeczni, ciepli, wyluzowani owszem, ale wszystko zawsze jest na jutro czyli za miesiąc, a dokładnych Hiszpanow znam może troje [emoji23][emoji23]
Może to tych troje co ja z nimi pracuje :D Wiesz ja ich oceniam na tle Anglików jeśli chodzi o pracę a to zmienia postać rzeczy ;) Wszyscy pracują w IT może akurat branża wymagająca więc tacy się tam znaleźli :p Ja i tak ich uwielbiam!
 
reklama
W Invicta nie robia plukania pęcherzykow, nie mam nawet pojęcia w jakim celu się to robi
Po stymulacji jajników, za pomocą igły wkłuwanej do jajnika pod kontrolą ultrasonografii pobierane są komórki jajowe z pęcherzyków jajnika. Zasugerowano, że skuteczniejsze od samej aspiracji zawartości pęcherzyków jest aspiracja z ich przepłukaniem, co może prowadzić do uzyskania większej liczby komórek jajowych, a tym samym zwiększyć szansę na zajście w ciążę i posiadanie dziecka. Ta technika nazywana jest płukaniem pęcherzyków jajnikowych.
Mi tez moj lek tlumaczyl ze w jednym pecherzyku moze sie znajdowac wiecj komorek i to sie bardzo czesto zdarza tylko tzreba je przeplukac dosc upierdliwe dla wykonujacego ale u mnie juz sie nie nadawaly bo bylo ich za duzo...
 
reklama
Do góry