reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Muszę się pochwalić, że byłam wczoraj u Paśnika (udało się z dnia na dzień wyrwać wizytę). Posprawdzał wyniki badań, które miałam i zlecił powtórzenie NK (koniecznie między 18 a 22 dc), test LCT i PAI1. Stwierdził, że do szczepionek to nam daleko a jakiekolwiek leczenie może być tylko po wynikach tych badań. Nie podobało mu się, że miałam encorton w dawce aż 20 mg i to przez 3,5 mieś. Ogólnie to cholerstwo, choć czasem przydatne, na dłuższą metę sieje spustoszenie. I przy okazji dowiedziałam się, że "świetny" wynik mojej ostatniej stymulacji był najprawdopodobniej spowodowany sterydem. Szkoda, że mi wcześniejszy immunolog o tym nie powiedział i straciłam cykl, zdrowie, czas i kasę, :realmad: wrrrr! Jeszcze jedną ciekawostkę powiedział, że te moje posiewy są podejrzane. Bo raczej nie powinno być tak, żeżw jedym posiewie wychodzą 2 różne bakterie a u mnie w większości to standard. Więc może to błędy przy pobraniu próbek lub laboratorium. Tym bardziej, że od 1,5 roku mam różnej maści bakterie a objawów brak. Ogólnie wrażenia mamy dobre po wizycie. Szukam teraz gdzie tu zrobić LCT, ale jak zwykle kuracja antybiotykami była, to muszę odczekać przynajmniej tydzień. Także stymulację i może transfer wrześniowy chyba odłożymy w czasie :sad: Powodzenia wszystkim betującym i podglądającym :-) :) przyszłym mamusiom!

Kochana, to dobrze, ze pozytywne odczucia po wizycie :) LCT mozna zrobic w szpitalu w Prokocimiu, ale musialabys sie dopytac bo Pasnik mi powiedzial, ze tam trzrba lct z partnerem robic. Jak ja robilam to w APC robili ale wiem, ze jakis brak odczynnikow mieli wiec nie wiem czy juz robia znowu czy dalej przestoj. Bo w APC test LCT robia bez partnera.
 
@natasza_intro a Ty swoje maleństwo pierwsze masz dzięki Bocianowi w Białymstoku?

Tak, dokładnie :)

Ja leczę się u dr P. ale w zasadzie to trudno powiedzieć bo stymulację rozpoczął dr P. następnie byłam u dr G. a następnie ostatnia wizyta, punkcja i transfer u dr M. Jak teraz dzwonię to wolę do dr P.

Chyba punkcje tylko robi dr M. Nie lubię go :p I z resztą nie cieszy się dobrymi opiniami.
Ja jestem u dr G. i jestem z niego bardzo zadowolona. Chociaż tego transferu on nie wykonywał, bo mi cykl tak się rozjechał, a on poszedł na urlop. Robił mi transfer taki młody z dr M. i nie byłam zadowolona w ogóle. Dlatego teraz boję się, że się nie udało.
 
Tak, dokładnie :)



Chyba punkcje tylko robi dr M. Nie lubię go :p I z resztą nie cieszy się dobrymi opiniami.
Ja jestem u dr G. i jestem z niego bardzo zadowolona. Chociaż tego transferu on nie wykonywał, bo mi cykl tak się rozjechał, a on poszedł na urlop. Robił mi transfer taki młody z dr M. i nie byłam zadowolona w ogóle. Dlatego teraz boję się, że się nie udało.
Punkcję w Białym robią wszyscy trzej lekarze P., M., i G.
Taki młody to mógł być embriolog ;-)
 
A Ty jak tam Natalia? Szykujesz się do testowania?
W piątek około 12stej bedzie chwila prawdy :) Nie mogę się doczekać, każdy objaw organizmu analizuje i się zastanawiam co tam się dzieje, jak te moje zarodeczki się mają. I się zasatanawiam czy nie zrobiłam czegoś źle. A jak u Ciebie, kiedy betowanie? :)
 
Punkcję w Białym robią wszyscy trzej lekarze P., M., i G.
Taki młody to mógł być embriolog ;-)

Mi punkcje robił dr M., a rozmowę z nim po punkcji kiepsko wspominam. W szpitalu ze mną leżała dziewczyna, która u niego się leczyła, to gdyby mogła to za jajca by go powiesiła :p
Ten młody nazywa się Zaręba (chyba). Nie polecam.
 
reklama
Do góry