reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie zrobi ktoś inny bo mi wcześniej mówił że albo się uda w tym cyklu przed urlopem albo w następnym tylko że pisałam mu w 1 dc żeby ustalić leki mam luteine ale nie kazał jej brać tylko estrofem i encorton i umówić się na 23 na usg baby ustalić termin transferu
To nie wiem.. dziwne, może później idzie na urlop?
 
reklama
reklama
Dziewczyny ja z bakteriami mam problem od laparoskopii. Wyszła mi ecoli i jeszcze jakaś. Lekarz z Bociana powiedział że akurat te bakterie są normalną florą i nie będzie tego leczył. Ja u siebie przeleczyłam zgodnie z posiewem. Następne dwa posiewy wyszły czyste. Ja ciągle narzekałam to lekarz z Bociana dokładnie mnie obejrzał i stwierdził że zapalenia to on nie widzi, stan czystości na początku stymulacji był ll/lll. Potem do punkcji dali mi betadine i to mi super pomogło czyli jednak mnie coś tam dręczyło. Polecam te globulki.

U kogo jesteś w Bocianie? Bo ja też w Białymstoku...

Drogie czy słyszłayście coś o ostrym pikatnym jedzeniu? Czy może zaszkodzi implementacji zarodka?

Ja miałam zakaz jedzenia ostrych potraw zarówno podczas transferu, jak również w ciąży, ponieważ powoduje to skurcze macicy. Dwóch różnych lekarzy mi to mówiło.
 
Do góry