reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mi punkcje robił dr M., a rozmowę z nim po punkcji kiepsko wspominam. W szpitalu ze mną leżała dziewczyna, która u niego się leczyła, to gdyby mogła to za jajca by go powiesiła :p
Ten młody nazywa się Zaręba (chyba). Nie polecam.
to tego Zaręby nie kojarzę w ogóle ;/
Za dr M też nie przepadam - wydaje mi się właśnie bardzo mało uprzejmy. I wszyscy co mieli z nim styczność z moich znajomych twierdzą to samo. Aż dziwne, że on ma jeszcze tyle pacjentek...
 
Moj skarb:happy2:
 

Załączniki

  • IMG_20180822_212335.jpg
    IMG_20180822_212335.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 77
Do kiedy bierzecie duphaston? Bo mi doktorek zapowiedział, że do 34 tc 2x1, a nic złego się nie dzieje, więc zastanawiam się czy tak długi trzeba brać?
 
Tak, dokładnie :)



Chyba punkcje tylko robi dr M. Nie lubię go :p I z resztą nie cieszy się dobrymi opiniami.
Ja jestem u dr G. i jestem z niego bardzo zadowolona. Chociaż tego transferu on nie wykonywał, bo mi cykl tak się rozjechał, a on poszedł na urlop. Robił mi transfer taki młody z dr M. i nie byłam zadowolona w ogóle. Dlatego teraz boję się, że się nie udało.
No doktor M. jest specyficzny. Na pierwszej wizycie u niego dosłownie się popłakałam choć pisząc obiektywnie nie zrobił mi przykrości ale nie jest tak super miły jak pozostali. Można jednak się przyzwyczaić, nawet jakimś żartem rzuci nie oceniam go jakoś bardzo źle. Ja miałam wybór i na punkcję miał przyjść dr G. jednak miał pacjentkę, ze względu na czas i moje jajka zgodziłam się na dr M. Z całego Bociana najlepszy jest anestezjolog, super miły gość.
W Bocianie mają sporo pacjentek i myślę że mogą mieć potrzebę wprowadzenia nowych lekarzy.
Trzymam kciuki aby się udało. Myślę że dr M. ma duże doświadczenie i nadzorował transfer. Jesli nie było problemów to nie masz powodów do obaw.
 
to tego Zaręby nie kojarzę w ogóle ;/
Za dr M też nie przepadam - wydaje mi się właśnie bardzo mało uprzejmy. I wszyscy co mieli z nim styczność z moich znajomych twierdzą to samo. Aż dziwne, że on ma jeszcze tyle pacjentek...

On patrzy na pacjentki jak biznesmen a nie jak lekarz. Ważne by kasa się zgadzała. Też mnie dziwi, że ma tyle pacjentek.
 
No doktor M. jest specyficzny. Na pierwszej wizycie u niego dosłownie się popłakałam choć pisząc obiektywnie nie zrobił mi przykrości ale nie jest tak super miły jak pozostali. Można jednak się przyzwyczaić, nawet jakimś żartem rzuci nie oceniam go jakoś bardzo źle. Ja miałam wybór i na punkcję miał przyjść dr G. jednak miał pacjentkę, ze względu na czas i moje jajka zgodziłam się na dr M. Z całego Bociana najlepszy jest anestezjolog, super miły gość.
W Bocianie mają sporo pacjentek i myślę że mogą mieć potrzebę wprowadzenia nowych lekarzy.
Trzymam kciuki aby się udało. Myślę że dr M. ma duże doświadczenie i nadzorował transfer. Jesli nie było problemów to nie masz powodów do obaw.

No mi nie przypasował dr M. Anestezjologa nie pamiętam o_O Może spałam :p
Embriolog... mhm... dziwny ;) Ciężko z niego wycisnąć jakieś informacje.
Gdybym miała mieć transfer ponownie u tego młodego lekarza, nawet gdyby nadzorował to dr M. to uciekłabym nawet prosto z fotela z gołym dupskiem :rofl2:
 
reklama
Do góry