reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurde dziewczyny właśnie wychodzę do pracy idę do kibelka i Zaczynam plamić by to szlag przecież mam wysoki poziom progesteronu ale na wszelki wypadek zrobiłam aplikacje z Crinone też na dzień mam nadzieję, że to pomoże chce mi się płakać to nie może się tak skończyć
Jaki kolor tego plamienia? Jeśli brązowy to się przejmuj.. :* ogólnie w okolicy jak miałabyś dostać okres może się zdążyć plamienie. Będzie dobrze, musi być. Nic się nie przejmuj kochana :*
 
reklama
Gratuluję Wam dziewczyny i bardzo się cieszę z Waszych pozytywnych bet, ale ja dziś chyba mam doła, dlatego dziś raczej się nie będę udzielać żeby nikomu się nie udzielil mój zły nastrój :baffled:
Ja już wczoraj zaczęłam taki pesymistyczny dzień, też robię sobie przerwę od forum bo czuje za dużą presje z tymi testami a chce jednak wytrzymać z betą do piątku. Ogólnie to czuję że nic z tego...

Gratuluje Wszystkim 2 kresek :)
 
Dziewczyny jutro lub pojutrze chciałabym już wracać do UK.Czy możecie napisać czy wy po transferze lecialyscie samolotem? Ja zastanawiam się jednak nad autobusem...niewygodnie i długo ale chyba bezpieczniej.Co o tym myślicie?
Mala, ja w sobotę mialam transfer, a w poniedziałek lecialam. Miesiąc nie minął, a ja znowu w samolocie. Pierwsza ciążę też co chwilę latałam i nikt nie powiedział mi, że nie wolno, dopiero po 33 tygodniu czy jakoś tak, nie możesz już latac.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1491365787-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
:):biggrin2::tak::);)
 
Brązowo żółte i takie kropeczki różowe jestem załamana fakt było tego mało ale było
Roksii89 trzymam kciuki i wierze ze wszystko będzie ok. Ja tez plamie od wczoraj- dziś jakby trochę mniej ale jednak. Byłam dziś rano na becie i przyszła do mnie moja pani doktor spytać jak się czuje i jak sytuacja. Generalnie powiedziała ze plamienie może świadczyć o tym ze się nie udało ale poczekajmy na dzisiejsze wyniki- ok 15:00 maja być
 
Gratuluję Wam dziewczyny i bardzo się cieszę z Waszych pozytywnych bet, ale ja dziś chyba mam doła, dlatego dziś raczej się nie będę udzielać żeby nikomu się nie udzielil mój zły nastrój :baffled:
Tusiaczku nie martw sie prosze.wszystko sie ulozy.nie poddawaj sie.wszystkoe mamy gorsze dni Kochana.to normalka.ale najwazniejsze jest wierzyc w nasze szczescie :tak::tak::biggrin2:
 
reklama
Nic się nie stresuj. Powtórz jutro betę, zobaczymy jak będzie przyrastac.. Ja też miałam plamienie w czasie jak miałam dostać okres ale było takie brązowe. Trzymam mocno kciuki ✊
Okres mam dostać w poniedziałek jakoś tak wychodzi w piątek mam dopiero bete ale chyba pójdę jutro i napisze doktor wynik powiem,że poszłam wcześniej bo pojawiły się plamienia
 
Do góry