reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Julita przeciez podwyzszona tempka swiadczy o ciazy :) .
Ja mierze codziennie i z ulgą zawsze odkładam termometr na którym jest 37.4°C ;)
Kiedys jak mierzylam podczas cyklu, to zawsze w dzien w ktory spadla dostawalam okres.
Dusia obyś miała rację tak się źle czuje że porażka w dodatku pojechałam z mężem do jego siostry na weekend. I teraz wciska mi różne leki a ja nie moge
 
Pozytywna ta wiosna. Teraz tylko oby bety przyrastaly... Niby wczoraj wyszło mi super, a dalej się obawiam i pewnie już tak bedzie przez 9 miesiecy
 
Dziewczyny mam pytanie bo doktor kazała mi na noc brać Crinone w żelu dopochwowo, i moje pytanie jest takie, czy rano mogę go usunąć, czy ma sam wypaść boję się bo czytałam, że dziewczyny miały po żelu infekcje, a ja też zawsze wszystko łapie tam
 
No ciężki czas przed Tobą......
Ja na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć miałam cykl próbny progesteronu jak na niego reaguję wzięłam żel crinone po 3 dniach sprawdzenie było 6 powiedział że za mało zmienił na 2x400 mg te groszki co Ty masz po 2 dniach sprawdzenie bylo 9.5 powiedział że ok resztę rozkręcić ciąża. Zdecydowałam się na prolutex mimo wszystko bo to najlepszy prog poziom zobacze po tygodniu od transferu tak w imię nauki.
Cierpliwości i spokoju Ci życzę

Dzieki Ewa, pogadam o tym z lekarzem na najbliższej wizycie , bo innego nie moge teraz zrobić. Przez tel mi powiedział , ze pewnie nie zgodziłam sie na prolutex! No szlag by to trafił, dyrektor kliniki, widziałam go raz w poprzednim cyklu, nawet gadki nie było o progesteronie, tylko czy cykl sztuczny czy naturalny. Podglad i transfer robili kolejni dwaj inni lekarze. Wizytę mam 25dpt.
Zazdroszczę Ci tej wiedzy, która posiadasz, szkoda tylko , ze uczyłaś się tego wszystkiego na własnym przykładzie , wiele przeszłaś. Tobie rowniez spokoju zycze :) i kciuków nie puszczam! [emoji10]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to ciesze sie, ze Cie nie zawiodłam swoim wyglądem. Trochę ładniejsza od stracha na wróble [emoji38] Ja już nie wiem jak jest z tym progesteronem. Moj lekarz wcale nie kazał mi go sprawdzać, ale zrobię to dla siebie. Ja przyjmuje go w prolutexie i luttagenie. A luteiny też już nie masz?? Jesteś teraz w Uk, czy PL?
Dziewczyny ciąża się rozkręca. Z naszym Aniolkiem nawet nie wiedziałam o jego istnieniu, a teraz? Mdłości i niedawno pierwsze oficjalne wymiotowanie A przecież to dopiero drugi tydzień!

Hehe, wariatka, od pierwszego Twojego maila miałam przed oczami filigranowa brunetkę z dość krótkimi włosami , serio jakbym zdjecie Twojr widziała wcześniej, a to chyba niemozliwe. Jednak intuicja mnie czasem nie zawodzi.
Jestem w UK. Za tydz lecę do Pl.
Tez wlasnie wróciłam z toalety, juz juz miałam drugie śniadanie pod migdałkami... ale wróciło do żołądka ... uff ohyda .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry