reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja staram się wyłączyć do poniedziałku będę dopiero spokojna jak moje dwie fasolki będą już u mnie. Zaraz wychodzę z mężem na urodziny ale nie będę piła bo nie wiem, czy mogę, więc mam nadzieję, że nie będę myśleć.Kurde jak człowiek pracuje i ma wolny weekend mija szybko, a jak czekam na coś mam wrażenie, że trwa wiecznie
 
Dzień dobry, kochane.
Szukam następczyni, która przejmie ode mnie kalendarz. Zadanie nie jest trudne, a wiele z bywalczyń orientuje się w terminach lepiej niż ja z kalendarzem.
Mam nadzieję, że któraś będzie chętna.
Ja będę aktualizować i wstawiać kalendarz jeszcze do końca miesiąca, a potem znikam.
Miłego dnia. Pozdrawiam!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom


Up[emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pomocy. Tak mnie żołądek boli, ze już nie wyrabiam. Wzięłam No spe, polewałam ciepłą wodą i teraz leżę z ciepłym okładem. Trochę pomaga, ale niewiele.
 
reklama
Do góry