reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzieki Ewa, pogadam o tym z lekarzem na najbliższej wizycie , bo innego nie moge teraz zrobić. Przez tel mi powiedział , ze pewnie nie zgodziłam sie na prolutex! No szlag by to trafił, dyrektor kliniki, widziałam go raz w poprzednim cyklu, nawet gadki nie było o progesteronie, tylko czy cykl sztuczny czy naturalny. Podglad i transfer robili kolejni dwaj inni lekarze. Wizytę mam 25dpt.
Zazdroszczę Ci tej wiedzy, która posiadasz, szkoda tylko , ze uczyłaś się tego wszystkiego na własnym przykładzie , wiele przeszłaś. Tobie rowniez spokoju zycze :) i kciuków nie puszczam! [emoji10]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny ja biorę też prolutex i do tego luteine dopochwową i podjęzykową,
 
reklama
dzis zaczal sie 5 tydzien ciazy i znowu mam plamienia brazowe. Boze boje sie strasznie.biore duphaston i luteine.nie wiem co sie dzieje.jakis czas nie bylo tych plamien.juz sie cieszylam ze wszystko w porzadku a tu znowu...:hmm:
Nie martw się. Jeśli to malutkie plamienia to będzie dobrze. Może jakiś krwiaczek albo coś. Ja plamilam długo w ciąży. Tak do 6 tygodni albo nawet i dłużej. Malutka właśnie biega z tatą za piłką.
Ale sprawdź na usg jeśli nie pokoja Cie te objawy. Lepiej być spokojnym.
 
Nie martw się. Jeśli to malutkie plamienia to będzie dobrze. Może jakiś krwiaczek albo coś. Ja plamilam długo w ciąży. Tak do 6 tygodni albo nawet i dłużej. Malutka właśnie biega z tatą za piłką.
Ale sprawdź na usg jeśli nie pokoja Cie te objawy. Lepiej być spokojnym.
dziekuje Ci bardzo.usg mam za 3 tyg.i moze wtedy bede troche spokojniejsza
 
Dziewczyny mam pytanie bo doktor kazała mi na noc brać Crinone w żelu dopochwowo, i moje pytanie jest takie, czy rano mogę go usunąć, czy ma sam wypaść boję się bo czytałam, że dziewczyny miały po żelu infekcje, a ja też zawsze wszystko łapie tam
Ja bralam ten zel przez caly pierwszy trymestr i prolutex. On ci nie wypadnie przez noc sie wchlonie. Tylko nie wystrasz sie bo on potem robi sie taki czarny i przy podcieraniu moze ci troche zostac na papierze.
 
reklama
Dzięki za info. Ja już sama nie wiem ale śluz owulacyjny mam. Wszystko się okaże we wtorek po usg.
Ja przed punkcją mialam taki sluz ze myslalam ze odplyne. Tez sie martwilam z jednak mam owulacje, ale lekarka powiedziała ze to normalne przy tak wysokim estradiolu.
 
Do góry